مقالات

انتخاب و قالب گیری سمعک
انتخاب و قالب گیری سمعک
متخصص شنوایی پس از ارزیابی جامع و دقیق شنوایی و معاینه گوش بر اساس نوع و میزان کم شنوایی، سن، موقعیت اجتماعی، سبک زندگی، ترجیحات و تجارب قبلی و البته بودجه ی شما، از بین سمعک های متنوع و متعدد سمعک مناسبی را برای شما انتخاب می کند.
یک سمعک یا دو سمعک
یک سمعک یا دو سمعک
اصلا نگران نباشید این سمعک- این سمعک به معنای استفاده از دو گوش مانند کار یکه از ابتدا میکردیم است.باید بگوییم سمعک دوگوشی به جز هزینه خرید دو سمعک خیلی بهتر از تجویز یک سمعک است.
تکنولوژی سرکوب وزوز در سمعک های اتیکن
تکنولوژی سرکوب وزوز در سمعک های اتیکن
فن آوری Tinnitus SoundSupport: این تکنولوژی با امکان ارائه ی انواع اصوات پهن باند، باریک باند و اصوات پوشاننده با تم صدای اقیانوس امروزه در رده ی برترین تکنولوژی های سرکوب وزوز در دنیا قرار دارد.
فناوری مایکان زیمنس
فناوری مایکان زیمنس
مایکان زیمنس در فیلتر کردن نویزهای ناخواسته و ارائه ی صدایی طبیعی و با کیفیت سرآمد است. این فن آوری گفتار و سر و صدای زمینه را پردازش و از هم جدا می کند و وضوح گفتار را به حداکثر می رساند.
تجویز سمعک مناسب
تجویز سمعک مناسب
کلینیک نیک آوا با بهره گیری از متخصصان شنوایی با مدرک دکتری تخصصی شنوایی شناسی توانسته است گامی در راستای ارائه خدمات علمی به جامعه ی کم شنوا بردارد.
مراحل تجویز سمعک
مراحل تجویز سمعک
تجویز سمعک با ارزیابی های اولیه ی شنوایی و قالب گیری از گوش شروع می شود و با جلسات تنظیم و پیگیری های بعدی به پایان می رسد.
راهنمای خرید سمعک
راهنمای خرید سمعک
راهنمای خرید انواع سمعک و موارد کاربرد آنها در کلینیک نیک آوا به صورت زیر است : قدم اول : جهت تایید کم شنوایی و بررسی میزان افت شنوایی به متخصص شنوایی شناس مراجعه کنید.
فناوری باینکس زیمنس
فناوری باینکس زیمنس
باینکس آخرین فن آوری سمعک زیمنس است. باینکس نسبت به فن آوری مایکان سریع تر، کارآمد تر و وضوح گفتاری بهتری دارد. دو مطالعه بالینی مستقل نشان داده اند که باینکس در شرایط سخت شنیداری، مثل رستوران ها، مهمانی ها، داخل اتومبیل و در باد شنوایی بهتر و راحت تری را به کاربر ارائه می دهد.
پلت فرم INIUM Sense
پلت فرم INIUM Sense
فن آوری Inium Sense با تقلید از پردازش شنوایی مغز و افزایش ظرفیت پردازش صوت نسبت به فن آوری های قبلی توانسته است تا حدود ۲۰ درصد اصوات گفتاری را با وضوح و خلوص بیشتری به مغز ارائه کند و در نتیجه تجربه ی شنیداری طبیعی تری را فراهم آورد.