سمعک وایرلس

سمعک وایرلس ( بلوتوث دار ) چیست؟

سمعک وایرلس از نسل سمعک‌های هوشمند است که از تکنولوژی وایرلس یا بی سیم استفاده می کند. تکنولوژی وایرلس باعث برقراری ارتباط هر دو سمعک موجود بر روی گوش، بدون وجود سیم می شود. شنوایی دو گوشی باعث می شود تا فرد با شنوایی طبیعی بتواند از وجود هر دو گوش خود بهره ببرد. کم شنوایی باعث نقص در شنوایی دو گوشی می شود. سمعک های موجود بر روی دو گوش با همدیگر ارتباط برقرار می کنند و اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند. ارتباط بی سیم باعث می شود تا میزان رضایت از سمعک وایرلس بالا رود. امروزه برندهای مختلف دارای سمعک های هوشمند وایرلس می باشند. (برای انتخاب بهترین برند سمعک کلیک کنید).  در این سطح، طیف گسترده ای از سمعک ها وجود دارند که قابلیت های بی سیم دارند. این بدان معنی است که سمعک می تواند به تلفن همراه، تلفن ثابت، تلویزیون و دیگر دستگاه های سازگار با بلوتوث به صورت بی سیم متصل شود .

 سمعک وایرلس چیست

رفع ناتوانی شنیداری با استفاده از سمعک وایرلس

سمعک های وایرلس که به طور عامه به سمعک های بلوتوث دار نیز معروف هستند جز جدیدترین سمعک های تولیدی برای افراد کم شنوا می باشد. این گروه از سمعک ها دارای ردیاب های سیگنال گفتاری بوده و مدارات پردازشی آن ها بسیار پرسرعت می باشد و قابلیت برقراری ارتباط همزمان بین دو سمعک در مواردی که دو سمعک برای هر دو گوش تجویز شده است برقرار می شود. با استفاده از سمعک وایرلس درک گفتار به میزان زیادی افزایش پیدا کرده و کاربر راحت تر می تواند صدای طبیعی را درک کرده و رضایت بیشتری از استفاده آن خواهد داشت. امکان تمرکز بر صدای گوینده در جهات گوناگون با استفاده از این وسیله امکان پذیر شده است. سمعک وایرلس با استفاده از کامپیوتر مجهز به بلوتوث در طیف گسترده ای از باندها و کانال های جداگانه قابل تنظیم می باشد.

مزایای سمعک وایرلس

یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع از سمعک ها استفاده از روش نوین وایرلس می باشد. با استفاده از این سیستم می توان یک ارتباط تلفنی را شکل هندزفری تجربه کرد. در این نوع از سمعک ها وسایل مختلف شنوایی ALD ، ریموت کنترل سمعک ، مدیا استریمر و ... به شکل یک جا در آن جمع شده اند و به همین دلیل توانایی شگفت انگیزی در حل کردن مشکلات شنیداری بیماران کم شنوا ایجاد کرده است. از جمله ویژگی های سمعک های وایرلس می توان فعال سازی ارتباط تلفنی را نام برد. دایرکشنال میکروفون مکالمه رودرو در محیط های شلوغ را امکان پذیر کرده است. قابلیت اتصال به هر گونه وسیله بلوتوث دار از جمله تلویزیون، رادیو و ... ایجاد شده است و می توان صدای صاف و مستقیم را به وسیله این نوع از سمعک ها تجربه نمود. با استفاده از این نوع سمعک ها می توان فاصله و شدت صدا را تنظیم نمود. دارا بودن ریموت کنترل در این نوع از سمعک ها سبب شده است حافظه کنترل شده و ولوم آن با بتوان تنظیم کرد.

ویژگی های سمعک وایرلس

ویژگی های سمعک وایرلس

 1. برقراری ارتباط همزمان بین دو سمعک
 2. جدیدترین سمعک های تولیدی برای افراد کم شنوا
 3. دارای ردیاب های سیگنال گفتاری و مدارهای پردازشی آن ها بسیار پر سرعت
 4. قابل تنظیم در طیف گسترده ای از باندها و کانال های جداگانه
 5. استفاده از روش نوین وایرلس - ارتباط تلفنی
 6. توانایی شگفت انگیز در حل کردن مشکلات شنیداری بیماران کم شنوا
 7. دارا بودن ریموت کنترل - برای تنظیم میزان صدا
 8. پردازش دو گوشی
 9. صدای طبیعی
 10. قابلیت تنظیم اتوماتیک تقویت صدا در محیط های مختلف
 11. قابلیت تنظیم سمعک به وسیله کامپیوتر

قیمت خرید: از ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان به بالا

برای انتخاب سمعک مناسب کلیک کنید.