قیمت سمعک

یکی از مهمترین دغدغه‌های خریداران سمعک به ویژه این روزها، قیمت این محصول است که شاید باعث شود مدل نامناسب انتخاب کنید. در این مطلب بیشتر درباره قیمت سمعک می‌گوییم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. امروزه نسل‌های مختلفی از سمعک تولید و به بازار عرضه می‌شوند که قدرت شنوایی را به میزان نسبتا خوبی بالا می‌برند. اما باید گفت که دامنه قیمت سمعک‌ها بسیار گسترده بوده و عوامل مختلفی روی قیمت این دستگاه کاربردی تاثیرگذار است.  قیمت هر سمعک با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آنها، کیفیت صدا و اندازه آنها تعیین می‌شود. ممکن است بعضی از عوامل روی قیمت تاثیرنگذارد، اما هر چقدر تکنولوژی سمعک بهتر باشد، قیمت آن نیز به همان نسبت بالا می‌رود. در ادامه تمامی عوامل تاتیرگذار روی قیمت سمعک را بررسی می‌کنیم و قیمت سمعک‌های مختلف را با توجه به نوع و مدل بیان می‌کنیم.

برای اطلاع بیشتر از قیمت روز انواع سمعک ها با شماره تلفن کلینیک تماس بگیرید: 

قیمت های ذکرشده در سایت حدودی می باشد.

021-88780612 021-۸۸۷۹۴۳۷۴

قیمت سمعک

حداقل قیمت سمعک

حداقل قیمت سمعک های ارائه شده برای هر گوش به این شرح است: 

فناوری سمعک قیمت (تومان)
سمعک های آنالوگ  3,۰۰۰,۰۰۰
سمعک های دیجیتال  5,۰۰۰,۰۰۰
سمعک های هوشمند  6,۰۰۰,۰۰۰
سمعک های هوشمند وایرلس  8,۰۰۰,۰۰۰

قیمت سمعک به چه عواملی بستگی دارد؟

مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت سمعک، سطح تکنولوژی بکار رفته در آن می‌باشد. برای افرادی با میزان کم‌شنوایی ملایم، متوسط و شدید، سه سطح تکنولوژی سمعک (پایه، متوسط و فوق العاده) وجود دارد. معمولا سمعک‌های پایه تنها در محیط‌های ساکت، شنیدن گفتار را بهبود می‌بخشند. در سمعک‌های متوسط، درک گفتار در اکثر محیط‌های شنیداری بهبود می‌یابد. همچنین، در این سمعک‌ها مدارات ویژه‌ای مانند میکروفن‌های جهت‌دار و تکنولوژی بیسیم نیز اضافه می‌شود. بهترین عملکرد شنوایی حتی در پر چالش‌ترین و سخت‌ترین محیط‌های شنیداری توسط فن‌آوری فوق‌العاده سمعک‌ها بدست می‌آید. این سمعک‌ها تمام ۳۶۰ درجه محیط شنیداری اطراف را به صورت اتوماتیک و با سرعت پردازش بالا، آنالیز می‌کند و بهترین درک گفتار و تشخیص کلمات را برای فرد کم‌شنوا به ارمغان می‌آورد.

پکیج خدماتی سمعک

در کلینیک نیک‌آوا سمعک‌هایی پیشرفته از بهترین کمپانی‌های دنیا تجویز می شود. تمام سمعک‌های تجویز شده در کلینیک نیک‌آوا از پکیج خدماتی رایگانی بهره‌مند می‌باشند:

 1. ارزیابی جامع دستگاه شنوایی: معاینه گوش خارجی و میانی، تعیین میزان و نوع کم‌شنوایی توسط دستگاه‌های مجهز در کودکان و بزرگسالان
 2. مشاوره و تجویز سمعک: انتخاب بهترین سمعک توسط دکترای تخصصی شنوایی شناسی بر اساس نوع و میزان کم‌شنوایی، سن فرد، نیازها و ترجیحات فرد کم‌شنوا، مهارت حرکتی و شناختی، سابقه استفاده از سمعک و شرایط اقتصادی فرد کم شنوا   
 3. قالب‌گیری از گوش و ساخت قالب
 4. تنظیم سمعک با دستگاه REM مطابق با استانداردهای بین المللی
 5. یک سال گارانتی بی قید و شرط بین المللی سمعک
 6. پنج سال تنظیم 
 7. باتری مناسب سمعک

مزایای خرید سمعک از کلینیک سمعک نیک آوا

 • بهترین تجویز و تنظیم سمعک توسط دکتر متخصص شنوایی‌شناسی
 • مناسب‌ترین قیمت سمعک و شرایط اقساط
 • بهترین خدمات پس از فروش
 • یک سال گارانتی کامل بین المللی
 • پنج سال تنظیم
 • همکاری با بیمه ها

فروش فوق العاده سمعک با تسهیلات ویژه

 با یک سال گارانتی بی قید و شرط بین المللی، ۵ سال تنظیم و همکاری با بیمه ها

نکات کلیدی قبل از خرید سمعک

بعد از طی مراحل ارزیابی شنوایی اگر ادیولوژیست یا متخصص شنوایی به شما استفاده از سمعک را توصیه کرد قبل از خرید سمعک حتما به این موارد توجه فرمایید:

اندازه سمعک با میزان کم شنوایی ارتباط دارد. به عبارتی دیگر، در افرادی با کم شنوایی شدید و عمیق نمی توان از سمعک های کوچک داخل گوشی استفاده کرد. با این وجود، در کلینیک سمعک نیک آوا کوچکترین سمعک ها با قدرت شنوایی بالا تجویز می شوند. اگر شما بیش از حد مستعد ابتلا به عفونت گوش هستید، سمعک های کوچک داخل گوشی به علت ورود مایع و عفونت گوش در معرض آسیب قرار می گیرند و ممکن است بهترین انتخاب برای شما نباشد. البته فیلترهای خاصی برای این شرایط در نظر گرفته می شود. ممکن است بخواهید برخی از انواع سر و صداهای پس زمینه را کاهش و یا بعضی از فرکانس های صوتی که در شنیدن آن مشکل دارید را افزایش دهید ولی به یاد داشته باشید همه سمعک ها قادر به انجام این موارد نیستند. بنابراین به ادیولوژیست خود اعتماد کنید و تجویز سمعک مناسب را بر عهده ی ایشان بگذارید. بعضی از مدل‌های سمعک با استفاده از سیگنال وایرلس قادر به ارتباط با لپ تاپ، پخش کننده های موزیک و موبایل هستند، اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد میتوانید قبل از خرید سمعک از این مسئله مطمئن شوید. اگر شما نگران ظاهر خود در صورت استفاده از سمعک هستید، با مشاوران حاضر در کلینیک در این مورد صحبت کنید تا بهترین گزینه با توجه به مشکل شنوایی و زیبایی ظاهری را به شما پیشنهاد بدهند .

نکات کلیدی قبل از خرید سمعک

لیست قیمت برندهای مختلف سمعک

قیمت باکیفیت ترین برندهای ساخت برترین کمپانی ها به شرح زیر است:

برند سمعک حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان)
سمعک اتیکن 7٫۰۰۰٫۰۰۰ 15٫۰۰۰٫۰۰۰
سمعک زیمنس 7٫۰۰۰٫۰۰۰ 15٫۰۰۰٫۰۰۰
سمعک استارکی 6٫۰۰۰٫۰۰۰ 14٫۰۰۰٫۰۰۰
سمعک یونیترون 6٫۵۰۰٫۰۰۰ 14٫۰۰۰٫۰۰۰
سمعک ویدکس 6٫۵۰۰٫۰۰۰ 14٫۰۰۰٫۰۰۰
سمعک فوناک 7٫۰۰۰٫۰۰۰ 15٫۰۰۰٫۰۰۰
سمعک نامرئی 8٫۰۰۰٫۰۰۰ 15٫۰۰۰٫۰۰۰

قیمت بهترین سمعک ها

قیمت سمعک های پایه از حدود 6,۰۰۰,۰۰۰ تومان شروع می شود و در بالاترین سطح تکنولوژی، قیمت بهترین سمعک ها به حدود 18,۰۰۰,۰۰۰ تومان می رسد.

رده سمعک حدود قیمت به تومان مشخصات
*** 5 تا 6 میلیون
 • دیجیتال، قابلیت حذف فیدبک، قابلیت کنترل دستی و قابلیت برنامه ریزی
*** 7 تا 9 میلیون
 • دیجیتال هوشمند، حذف فیدبک، قابلیت کنترل نویز محیط، تشخیص گفتار، وایرلس،
 • ضدآب، سیستم کنترل وزوز گوش، ۱۶ تا ۳۲ کانال، قابلیت کراس، بلوتوث، دارای چندین برنامه،
 • قابل تنظیم برای محیط های مختلف، قابلیت مدیریت با تلفن همراه، جهت داری پیشرفته،
 • ارتباط دوگوشی سمعک ها، ارتباط مستقیم با تلفن های هوشمند و تلوزیون و ....
*** از  10 میلیون به بالا
 • دیجیتال فراهوشمند، حذف فیدبک پیشرفته، قابلیت کنترل نویز پیشرفته، تشخیص گفتار فوق العاده،
 • وایرلس، ضدآب، سیستم کنترل وزوز گوش، ۳۲ تا ۵۶ کانال، قابلیت کراس،
 • بلوتوث، دارای چندین برنامه قابل تنظیم برای محیط های مختلف، قابلیت مدیریت با تلفن همراه،
 • جهت داری فوق العاده برای اصوات گفتاری، ارتباط دوگوشی سمعک ها، ارتباط مستقیم با تلفن های هوشمند و تلویزیون،
 • کیفیت صوت بسیار شبیه به گوش طبیعی، امکان تنظیمات با بالاترین دقت و تنوع

قیمت بهترین سمعک ها

همان طور که در بالا اشاره شد، سه دسته بندی اصلی برای خرید سمعک وجود دارد که بر پایه آن قیمت‌گذاری سمعک‌ها گذاشته می‌شود. سمعک ممتاز یا بهترین سمعک - سمعک متوسط با کیفیت و هزینه متوسط و سمعک پایه و ارزان قیمت برای بودجه پایین. در ادامه تفاوت بین این تکنولوژی ها بیشتر توصیح داده می شود:

فروش فوق العاده سمعک با تسهیلات ویژه

 با یک سال گارانتی بی قید و شرط بین المللی، ۵ سال تنظیم و همکاری با بیمه ها

قیمت سمعک‌ها به سطح فناوری موجود در آن‌ها بستگی دارد. سمعک‌ها در سه دسته‌ی کلی طبقه‌بندی می‌شوند که عبارتند از :

سمعک‌ ممتاز (قیمت سمعک های ممتاز بین 10,0۰۰,۰۰۰ تا 15,۰۰۰,۰۰۰ تومان)

سمعک متوسط (قیمت سمعک‌های متوسط بین 7,0۰۰,۰۰۰ تا 9,0۰۰,۰۰۰ تومان)

سمعک معمولی یا پایه (قیمت سمعک های معمولی بین 5,0۰۰,۰۰۰ تا 6,0۰۰,۰۰۰ تومان)

مروری اجمالی بر نوع فناوری بکار رفته در هر یک از این سه طبقه بندی از سمعک‌ها

در این میان توجه کنید که همه‌ی سمعک‌های ارائه شده دیجیتال هوشمند می باشند. زیرا به سامانه‌های تشخیص گفتار و همچنین کاهش فیدبک و نویز پس زمینه مجهز هستند. فروش سمعک در تهران توسط کلینیک نیک آوا  انجام می شود که ارائه دهنده هر سه مدل سمعک بصورت دیجیتال هوشمند می باشد و می توانید با مشاور شنوایی رایگان با توجه به قیمت و کیفیت، مدل و برند مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پایه متوسط ممتاز
 • بهبود مکالمات گفتاری در خانه
 • فناوری دیجیتال مدرن
 • فیدبک بسیار کم
 • چندین برنامه شنیداری سفارشی
 • تشخیص بهتر گفتار در محیط های پر سر و صدا
 • همه ویژگی های سمعک پایه بعلاوه 
 • تشخیص و بهبود کیفیت گفتار
 • شنوایی جهت دار و وضوح مکالمات
 • اتصال بی سیم به منبع صدای خارجی
 • بهترین عملکرد حتی در محیط های شنیداری بسیار دشوار
 • همه ویژگی های سمعک متوسط بعلاوه 
 • تشخیص گفتار با حداکثر شفافیت و وضوح تنظیم خودکار صدا متناسب با محیط های شنیداری مختلف
 • جهت گیری مکانی 360 درجه و بهبود یافته
 • سازگاری با برنامه های چندرسانه ای ، در صورت تمایل (مثلا پخش صدای تلویزیون یا تلفن همراه)

حداقل قیمت سمعک

سمعک ارزان با قیمت مناسب

ارزان بودن به معنی بد بودن و بی‌کیفیت بودن سمعک نیست. منظور این است سمعکی انتخاب ‌کنیم که قیمت کمتری داشته باشد، اما با آن بتوان میزان ورودی صدا را تنظیم کرد و کارمان را راه بیندازد. چرا که صداهای تنظیم نشده مممکن است تاثیرات مخربی روی شنوایی فرد کم شنوا داشته باشند. سمعک‌های هوشمند قابلیت تنظیم صدا را دارند و می‌توانند گزینه خوبی برای انتخاب باشند. قیمت این سمعک‌ها حدود 5 تا 7 میلیون تومان است.

قیمت سمعک براساس رده بندی

سمعک های ممتاز 

سمعک‌های ممتاز بهترین فناوری‌ها را برای گوش‌های شما به ارمغان می‌آورند! فناوری قدرتمندی که در سمعک‌های ممتاز بکار به کار رفته است، صدای گفتار را به بهترین وجه تشخیص داده و مکالمات را با صدایی شفاف و واضح، بازتولید می‌کند. سمعک‌های ممتاز می‌توانند از پس دشوارترین موقعیت‌های شنیداری نیز برآیند. با استفاده از این سمعک‌ها می‌توانید با دوستان خود در کافی شاپ یا رستوران به گفتگو بپردازید و در همهمه‌ی همه‌ی افراد دور و بر خود، باز هم صدای دوستتان را بشنوید! فن آوری موجود در این سمعک ها می‌توانند نویز پس زمینه را هم کاهش دهند. این ترکیب از تقویت صدا و کاهش نویز، تجربه‌ی شنوایی دلپذیری را به شما عرضه می‌کند. قیمت سمعک‌های ممتاز بالاست، اما ارزش آن‌ها هم به همین نسبت بالاتر است! این دستگاه بهترین کیفیت صدا و بیشترین راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

ویژگی‌های رایج این نوع سمعک‌ها عبارتند از:

 1. تشخیص گفتار با حداکتر شفافیت و وضوح
 2. تنظیم خودکار صدا متناسب با محیط‌های شنیداری مختلف
 3. جهت گیری مکانی 360 درجه و بهبودیافته
 4. سازگار با برنامه‌های چندرسانه‌ای، در صورت تمایل (مثلاً پخش صدای تلویزیون یا تلفن همراه)

سمعک ارزان با قیمت مناسب

تنظیم خودکار تنظیمات

سمعک‌های ممتاز بطور خودکار و متناسب با محیط‌های مختلف، تنظیم می‌شوند. این سمعک‌ها پیوسته با یکدیگر در ارتباط هستند و «وضعیت شنیداری» فعلی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بصورت خودکار با آن تطبیق پیدا می‌کنند. به عنوان مثال، وقتی که از داخل خودرو به پیاده‌رویی شلوغی می‌روید، یا به رستوران مورد علاقه‌تان وارد می‌شوید، سمعک‌های شما بطور خودکار تنظیمات خود را تغییر می‌دهند. همچنین می‌توانید این سمعک‌ها را به شکل دستی و متناسب با پرمراجعه‌ترین مکان‌هایی که مرتباً در آن‌ها حضور پیدا می‌کنید، برنامه‎ریزی کنید تا این دستگاه‌ها بتوانند بالاترین کیفیت صدا را برای شما خلق کنند.

از بدن خود محافظت کنید

سمعک‌هایی که از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها برخوردار هستند، شنوایی 360 درجه را در اختیار فرد می‌گذارند تا به وی در جهت گیری نسبت به پیرامون خود کمک کنند. جهت گیری در فضا به افراد در حفظ تعادل خود در هنگام حرکت در طول روز کمک می‌کند. سمعک‌ها از سلامت فیزیکی شما محافظت می‌کنند!

استریم بیسیم

سمعک‌های ممتاز با ارائه‌ی قابلیت اتصال بیسیم به دستگاه‌های مختلف به شکل مستقیم یا از طریق یک دستگاه استریمر، راحتی زندگی شما را بیش از پیش ارتقا می‌بخشند. چه وقتی که می‌خواهید صدای دوستتان را از پشت گوشی تلفن همراه بشنوید و چه وقتی که می‌خواهید برنامه‌ی تلویزیونی مورد علاقه‌ی خود را تماشا کنید، می‌توانید صدا را به صورت بیسیم از تلویزیون یا تلفن همراه خود به سمعک خود استریم کنید. در استریم بیسیم نیازی به واسط‌های صوتی نیست و دریافت صدا با کیفیت بهینه انجام می‌شود.

قیمت سمعک‌هایی که در دسته‌ی ممتاز قرار می‌گیرند:

قیمت سمعک های ممتاز بین 10,0۰۰,۰۰۰ تا 15,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

خوشحال خواهیم شد که از طریق مشاوره‌ی حضوری، با شما در مورد سمعک‌های مختلف و قیمت آن‌ها بحث و تبادل نظر کنیم.

سمعک های متوسط 

سمعک‌های متوسط از برخی از ویژگی‌های فناورانه جهت افزایش راحتی شنیداری برخوردار هستند. در این سمعک‌ها، گفتار به طور خودکار شناسایی شده و بهبود داده می‌شود و نویزهای آزاردهنده‌ی پس زمینه حذف می‌شوند. ویژگی «شنوایی جهت‌دار» موجب می‌شود منابع صدا مکان یابی شده و موقعیت آن‌ها در بازسازی صدا در سمعک در نظر گرفته شود. برخی از سمعک‌ها هم مستقیماً صدای تلویزیون یا تلفن را پخش می‌کنند. موارد زیر از جمله مزایای این سمعک‌ها هستند:

 1. تشخیص و بهبود کیفیت گفتار
 2. شنوایی جهت‌دار و وضوح مکالمات
 3. اتصال بیسیم به منابع صدای خارجی

قیمت سمعک های متوسط بین 7,0۰۰,۰۰۰ تا 9,0۰۰,۰۰۰ تومان است.

سمعک های پایه 

این دستگاه‌ها از قابلیت تشخیص گفتار در محیط‌های آرام‌تر برخوردار بوده و قابلیت کاهش فیدبک را دارا هستند. سامانه‌ی داخلیِ کاهش فیدبک موجب راحتی شنیداری بدون صدای صوت آزاردهنده می‌شود. سمعک‌های پایه عملکرد خوبی دارند، بویژه اگر زمان زیادی را در خانه سپری می‌کنید. اما افرادی که فعالیت بیشتری دارند، به دستگاه‌های پیشرفته‌تری نیاز خواهند داشت.

محصولات پایه از ویژگی‌های زیر برخوردارند:

 1. فناوری دیجیتال مدرن و هوشمند
 2. فیدبک بسیار کم
 3. چندین برنامه‌ی شنیداری سفارشی

سمعک‌های پایه قیمت‌هایی بین 5,0۰۰,۰۰۰ تا 6،0۰۰،۰۰۰ تومان دارند.

قیمت سمعک براساس تکنولوژی و فناوری ساخت

قیمت سمعک آنالوگ

سمعک‌های آنالوگ از جمله ابتدایی‌ترین سمعک‌های موجود در بازار هستند که امروزه به توجه به تنوع مدل‌های مختلف سمعک به صورت محدود در دسترس هستند و زیاد رایج نیستند. این سمعک‌ها یک میکروفون دارند که به بلندگو متصل است و تمامی صداهای محیطی را جمع می‌کند. این صداها بعد از تقویت شدن با فرمانس بلندتری به گوش رسانده می‌شوند. اما این نوع سمعک قابلیت تشخیص صداها را از یکدیگر ندارد و همه را به یک میزان انتقال می‌دهد. در کنار این سمعک دکمه‌ای قرار دارد که صدای آن توسط خود کاربر کم یا زیاد می‌شود. سمعک آنالوگ ویژگی‌هایی مانند قیمت ارزان، تنظیم سریع و مصرف کم باتری دارد. 

محدوده قیمت سمعک آنالوگ از 3 میلیون تومان آغاز می‌شود.

قیمت سمعک دیجیتال

سمعک دیجیتال با کامپیوتر قابل تنظیم است و می‌توان از این طریق آن را برنامه‌ریزی کرد. این نوع سمعک تمامی صداهای محیط اطراف را دریافت می‌کند و فقط صدای مورد نیاز فرد را افزایش می‌دهد. سمعک دیجیتال قادر است نویزها و صداهای اضافی را بکاهد و به بعد به گوش منتقل کند. باید گفت که قیمت سمعک دیجتال کمی بیشتر از آنالوگ است. 

محدوده قیمت سمعک دیجیتال از 5 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان است.

قیمت سمعک هوشمند

سمعک هوشمند در میان سمعک‌های محبوب و مورد علاقه قرار دارد. این سمعک به کاربر این اجازه را می‌دهد تا با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کند. سمعک هوشمند نویز را از بین برده و کیفیت شنوایی را بهبود می‌بخشد. در این نوع سمعک سیم حذف شده و هدف اصلی بازسازی شنوایی است. یکی از ویژگی‌های عالی این نوع سمعک انجام تنظیمات دستی به شمار می‌آید که معمولا به طور خودکار انجام می‌شود. 

محدوده قیمت سمعک هوشمند از 7 میلیون تومان تا 9 میلیون تومان است.

قیمت سمعک هوشمند بدون سیم

این نوع سمعک اصوات را به صورت طبیعی دریافت کرده و بعد به گوش منتقل می‌کند. سمعک هوشمند وایرلس یا همان بدون سیم امکان برقراری ارتباط با تبلت، تلویزیون، موبایل و... را دارد و ارتباط را از طریق بلوتوث برقرار می‌کند.

قیمت سمعک هوشمند بدون سیم از 8 میلیون تومان آغاز می‌شود. 

قیمت سمعک فراهوشمند

سمعک فراهوشمند از بالاترین تکنولوژی روز استفاده می‌کند و بسیار پیشرفته است. این نوع سمعک کیفیت صدای بهتری دارد و از طریق وایرلس به تبادل داده‌ها می‌پردازد. سمعک فراهوشمند در بهبود درک گفتار بسیار موثر بوده و نویزها را از همه جهات کاهش داده و حتی نویزهای بین سیگنال‌ها را کم می‌کند.  

محدوده قیمت این نوع سمعک از 9 تا 15 میلیون تومان است. 

قیمت سمعک ضد آب

سمعک ضد آب بدلیل نوع پوشش و ساده بودن ساخت آن میتواند از هر نوع برند، ابعاد و تکنولوژی باشد. بنابراین، قیمت سمعک ضد آب را برند و تکنولوژی آن تعیین می کنند.

قیمت سمعک براساس تکنولوژی و فناوری ساخت

قیمت سمعک براساس شکل ظاهری 

قیمت سمعک نامرئی یا IIC

تا اینجا دلیل قیمت گذاری برندهای مختلف سمعک را با توجه به تکنولوژی ها و کیفیت هر یک از برندهای معتبر بازار بررسی کردیم. اما در این بخش قصد داریم در مورد علت قیمت گذاری سمعک نامرئی توضیحاتی بدهیم. ابتدا دو نکته مهم در مورد سمعک نامرئی را بیان میکنیم که میتوان گفت یکی از این موارد نیز دلیل اصلی قیمت سمعک نامرئی نیز هست. این دو مورد عبارتند از :

 • همه کم شنوایان قادر به استفاده از سمعک نامرئی نیستند و پس از مشاوره و ارزیابی شنوایی مشخص خواهد شد که شما میتوانید برای درمان مشکل کم شنوایی از سمعک نامرئی استفاده بکنید یا خیر. نکاتی که متخصص شنوایی (ادیولوژیست) برای تجویز سمعک نامرئی در نظر میگیرد را می توانید بطور  کامل در بخش سمعک نامرئی بخوانید.
 • ساخت سمعک نامرئی مطابق گوش شما - این کار تنها توسط لابراتورهای معتبر ساخت سمعک قابل انجام است و با توجه به قالب گوش ساخته خواهد شد. کلینیک نیک آوا از معدود لابراتوارهای ساخت سمعک نامرئی در ایران است.

به علت تخصصی بودن این نوع سمعک و قالب گیری گوش و ساخت سمعک نامرئی، قیمت سمعک نامرئی از پایه 8،۰۰۰،۰۰۰ تومان قیمت گذاری می شود.

قیمت سمعک پشت گوشی یا BTE

سمعک پشت گوشی به مدلی از سمعک ها اطلاق می شود که قسمت اصلی سمعک در پشت گوش کاربر قرار می گیرد و صدای تقویت شده از طریق لوله قالب به داخل گوش وارد می شود. سمعک های پشت گوشی در مدل ها و اندازه های مختلفی موجود هستند. قیمت سمعک پشت گوشی را سطح تکنولوژی و مارک سمعک مشخص می کند.

قیمت سمعک پشت گوشی در برندهای مطرح دنیا با توجه به تکنولوژی آن از حدود 5،۰۰۰،۰۰۰ تا 15،۰۰۰،۰۰۰ تومان می باشد. 

قیمت سمعک داخل گوشی

سمعک های داخل گوشی با استفاده از قالب گیری گوش بر اساس اندازه و شکل مجرای گوش ساخته می شوند. سمعک های داخل گوشی با توجه به نوع و میزان کم شنوایی، اندازه ها و قدرت های متفاوتی دارند. قیمت سمعک های داخل گوش به برند سمعک و سطح فن آوری موجود در سمعک ها بستگی دارد.

در مارک های اول دنیا، قیمت سمعک های داخل گوشی از 8،۵۰۰،۰۰۰ تا 15،۰۰۰،۰۰۰ تومان است. 

البته نرخ ارز بر روی قیمت سمعک ها بسیار تاثیرگذار می باشد.

قیمت سمعک براساس شکل ظاهری 

قیمت سمعک براساس برند

دلیل قیمت گذاری هر یک از این کمپانی های سازنده سمعک را در ادامه بخوانید.

قیمت سمعک اتیکن 

کمپانی اتیکن در سال ۱۹۰۴ در کشور دانمارک تاسیس شد .در حال حاضر این کمپانی یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین کمپانی های تولید کننده سمعک در جهان است. از جمله ویژگی های این کمپانی خلاقیت در تولید سمعک با آخرین و برترین تکنولوژی های این عرصه برای توسعه روزافزون تجهیزات پزشکی و کمک به بیماران کم شنوا است. این کمپانی عرضه کننده انواع سمعک برای کودکان و بزرگسالان و مجهز به انواع فناوری های پیشرفته است. 

 • از جمله ویژگی های چشمگیر این محصول ارزیابی دوره ای تمامی محصولات مطابق با آخرین استاندارهای سطح کیفی است. به صورتی که با خرید سمعک محصولات این کمپانی سمعک خریداری شده شما تحت بالاترین تست ها بصورت مداوم قرار  می گیرد.
 • ویژگی دیگر این سمعک ها پوشش نانوی آن است که به این جهت محصولات آن دارای استاندارد IP58 است. در واقع سمعک های ضد آب و گرد و غبار هستند.
 •  از بارزترین ویژگی های این محصول رفع مشکل وزوز گوش با  پیشرفته ترین تکنولوژی سرکوب وزوز گوش است که شاید برای بیماران کم شنوا یکی از ناراحت کننده ترین موارد باشد.
 •  از دیگر ویژگی های این سمعک ها عرضه سریع آخرین نمونه های تولید شده کمپانی به نمایندگان به همراه خدمات پس از فروش و ضمانت نامه بدون قید و شرط سمعک ها از طریق نمایندگان این محصول است.

حدود قیمت سمعک اتیکن بین ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا 15,۰۰۰,۰۰۰ تومان 

قیمت سمعک فوناک

کمپانی سمعک فوناک یکی از معروف ترین تولید کننده گان سمعک در جهان است و این برند در سال ۱۹۴۷ در سوئیس شروع به کار کرد و همه شهرت و آوازه خود را بخاطر دانش و تخصصش دارد. برترین دانشمندان شنوایی شناسی جهان و نخبگان این حوزه در کادر تخصصی فوناک فعالیت دارند و به این دلیل محصولات این کمپانی شاید بتوان گفت به صورت لحظه ای در حال تحقیق و تغییر است.

از جمله رویداد های مهم در این کمپانی و محصولات آن :

 •  رونمایی از تکنولوژی جدیدی با نام Venture در سال 2015
 •  عرضه مشهورترین سمعک این کمپانی NAIDA (سمعک نایدا) مختص کودکان 
 •  تولید انواع مختلفی از سمعک ها با تکنولوژی های پیچیده در لیست سمعک  نامرئی، داخل گوشی و پشت گوشی
 •  و در انتها افزودن تکنولوژی های کاربردی، متناسب با نیاز روز به سمعک ها مانند قابلیت اتصال به تلفن همراه و....

حدود قیمت سمعک فوناک بین ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا 15,۰۰۰,۰۰۰ تومان 

قیمت سمعک ویدکس

کمپانی سمعک ویدکس نیز دانمارکی است و در سال ۱۹۵۶ تاسیس شده است. این کمپانی پر آوازه امروزه با در دست داشتن 10 درصد از سهم فروش بازار سمعک جهان ششمین کمپانی معروف جهان محسوب میشود و در حدود 100 کشور جهان دارای نمایندگی است. حوزه اصل تولید این کمپانی بر روی سمعک های فوق دیجیتال است و پس از آن گامی بزرگ در عرصه تولید سمعک های هوشمند و وایرلس دارد. از دیگر عواملی که باعث میزان فروش بالای این سمعک ها شده اطمینان از کیفیت و گارانتی این محصولات است. سمعک ویدکس دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است که موجب رضایت و جلب نظر مشتریان شده است.

حدود قیمت سمعک ویدکس بین ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا 14,۰۰۰,۰۰۰ تومان 

قیمت سمعک زیمنس

همانطور که از اسمش بر می آید  این برند پر آوازه یکی از 5 برند برتر تولید کننده سمعک در جهان است. که حدود 147 سال است به تحقیق توسعه و عرصه سمعک با آخرین فناوری ها پرداخته است.

ویژگی های منحصر به فرد سمعک زیمنس:

 • سمعک های برند  زیمنس صداهای با قدرت پایین آرام را قابل شنیدن می کند و صداهای ناهنجار و با قدرت بسیار بالا یا آزار دهنده  اطراف را متعادل و حذف می کنند. این قابلیت مهم از خلاقیت های شرکت زیمنس بود که در هنگام خرید بهتر است حتما در نظر داشته باشید بدین علت که در محیط های شلوغ و پر سر و صدا بسیار مناسب است.
 • از دیگر ویژگی های بسیار شاخص این برند قابلیت تبدیل آوا و صداها دریافتی به صداهای طبیعی است و صدا در سمعک زیمنس بسیار واضح و رسا منتقل می شود.
 • از لحاظ راحتی سمعک های زیمنس بعد از یک روز تبدیل به بخشی از زندگی شما می شود.

حدود قیمت سمعک زیمنس بین 7,۰۰۰,۰۰۰ تا 17,۰۰۰,۰۰۰ تومان 

قیمت سمعک بر اساس برند

قیمت سمعک استارکی

سمعک استارکی ساخت کمپانی آمریکایی  است که در سال 1971 شروع به کار کرد و اولین سمعک های شنیداری را طراحی نمود و از پیشروهای توسعه تکنولوژی های سمعک محسوب میشود. این کمپانی از نظر تولید سمعک هایی با طراحی و آناتومی متفاوت شهرت یافته است و امروزه در بیش از 18 کشور جهان نمایندگی فعال دارد. این سمعک ها از لحاظ فن آوری سری های متفاوتی است. از جمله :

 • سمعک های سری z (سمعک های بی سیم) که به انواع RIC با گیرنده داخل گوش  -  BTE  گیرنده پشت گوش - ITE   گیرنده داخل گوش  - ITC گیرنده داخل کانال  - CIC گیرنده کاملا داخل کانال تقسیم میشوند.
 • سمعک های halo  (سمعک بی سیم آیفون) که از انواع RIC گیرنده درون کانال  -  BTE گیرنده پشت گوش گروه بندی میشوند.
 • سمعک های ساندلنز 2 (سمعک دارای سیم و نامرئی) جز سمعک های نامرئی IIC می باشند. (در این نوع سمعک ها به دلیل کوچکی زیاد نمی توان مدارهای اضافی جهت قابلیت بی سیم در آن ها ایجاد نمود.)
 • سمعک های XINO و...

حدود قیمت سمعک استارکی بین ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا 14,۰۰۰,۰۰۰ تومان 

قیمت سمعک یونیترون

سمعک یونیترون یکی از محصولات شرکت کانادایی است که انواعی از سمعک‌ها در مدل‌های مختلف را عرضه و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نوع سمعک مانند سایر بندهای معتبر زیمنس آلمان، فوناک سوئیس، ویدکس دانمارک و... از شرکت‌های پیشرو در عرضه سمعک است. سمعک‌های یونیترون کیفیت صدای بسیار خوبی دارند و در بهبود عمکرد شنوایی تاثیر بسیار زیادی می‌گذارند. عوامل زیادی بر روی قیمت محصولات این شرکت تاثیر می‌گذارد که مهم‌ترین آنها: 

 • وایرلس بودن
 • قابلیت شنوایی دو گوشی
 • استفاده از ریموت کنترل
 • حذف صدای محیطی
 • مجهز شدن به آنتی شوک
 • ضد آب بودن
 •  و...

محدوده قیمت این نوع سمعک از 6 میلیون تا 14 میلیون تومان است.

تاثیر لوازم جانبی سمعک بر قیمت سمعک

لوازم جانبی سمعک تاثیر چندانی بر روی قیمت آن ندارند و در بیشتر مواقع این لوازم به همراه سمعک در اختیار کاربر قرار داده می‌شود. این وسایل شامل لوازمی مانند باتری، کیت تمیز کننده، کنترل سمعک در دو مدل فیزیکی و اپلیکیشن و جعبه حمل سمعک است. 

تاثیر لوازم جانبی سمعک بر قیمت سمعک

قیمت سمعک و تعرفه بیمه های پایه و تکمیلی برای خرید سمعک

در کلینیک نیک آوا برای بیمه های دولتی و تکمیلی، مدارک و فرم های لازم ارائه می‌شود. لطفا تعرفه دقیق را از بیمه خود استعلام فرمایید. 

نوع بیمه  تعرفه (تومان)
تامین اجتماعی

یک گوش 1,260,000

دو گوش (فقط سنین کمتر از 7 سال) 2,520,000

سلامت

×

خدمات درمانی کارکنان دولت

×

خدمات درمانی نیروهای مسلح

یک گوش 1,200,000

دو گوش 1,400,000

شهرداری هر گوش 900,000
بیمه دانا ، بیمه ایران ، بیمه البرز ، بیمه آسیا بسته به ارگان طرف قرارداد با بیمه
بیمه میهن در مجموع 500,000
بیمه پارسیان در مجموع 700,000
بیمه هواپیمایی هر گوش 250,000
بانک سپه هر گوش 4,200,000
بانک ملی هر گوش 1,250,000
بانک ملت

یک گوش 1,800,000

دو گوش 2,700,000

بانک تجارت ، بانک کشاورزی هر گوش 1,600,000
بیمه نظام آسایش بسته به قرارداد 250,000 یا 500,000
صدا و سیما هر گوش 1,035,000
شرکت نفت

یک گوش 1,350,000

دو گوش (فقط سنین کمتر از 14 سال) 2,700,000

ضمانت خرید سمعک

سمعک‌ها یکی از وسایل پزشکی پرکاربرد هستند که در طی گذشت زمان ممکن است آسیب‌هایی به آنها وارد شود و حتی در دوران استفاده ممکن است به سرویس‌های تعمیراتی احتیاج پیدا کنند. از آنجایی که تعمیرات سمعک بسیار گران بوده و هزینه زیادی را دربرمی‌گیرد، ضمانت خرید یا همان گارانتی سمعک اهمیت زیادی برای کاربر دارد و در دوران استفاده به آن نیاز خواهد داشت.  گارانتی سمعک شامل مدت زمان خاصی می‌شود که در طی این دوران سمعک تعمیر خواهد شد و تمامی نواقص آن برطرف می‌شود. البته باید گفت که حتی در بعضی از موارد سمعک تعویض خواهد شد. 

آیا واقعا قیمت سمعک بر کیفیت صدای شنیداری تاثیرگذار است؟

جواب این سوال بله است. البته باید مدنظر داشت که مهم‌ترین فاکتور در کارایی سمعک، تنظیم آن می‌باشد. تنظیم صحیح مانند دمیدن روح در سمعک است. بنابراین، بعد از تجویز سمعک مناسب، مهم‌ترین عامل در کارآمدی سمعک تنظیم آن می‌باشد. لذا، افراد کم‌شنوا بایستی در انتخاب کلینیک شنوایی دقت لازم را داشته باشند و بعد از آن، به ادیولوژیست خود اعتماد کنند و تجویز مناسب‌ترین سمعک را بر عهده وی بگذارند.

آیا سایز سمعک بر قیمت سمعک تاثیرگذار است؟

یکی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت سمعک اندازه و سایز آن است. چقدر سمعک کوچک‌تر باشد و از فناوری بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. سمعک‌های داخل گوشی که نامرئی هستند قیمت بالاتری نسبت به سایر سمعک‌ها دارند. 

ضمانت خرید سمعک

چگونه بفهمیم چه نوع سمعکی را باید بخریم؟

در این زمینه دو نکته وجود دارد که باید آن‌ها را در نظر گرفت:

 • اول آنکه افراد به سمعک‌هایی نیاز دارند که قدرت آن‌ها متناسب با میزان ضعف شنوایی در آن‌ها باشد. اگر فردی از ضعف شنوایی شدید رنج می‌برد، نیازمند دستگاه سمعکی در سطح متوسط و ممتاز خواهد بود. از سوی دیگر، ممکن است فردی خواهان بهره مندی از همه‌ی امکانات یک سمعک ممتاز باشد، در حالیکه صرفاً یک مدل متوسط می‌تواند نیاز وی را برآورده سازد.
 • دوم آنکه یک متخصص شنوایی، نوع سمعک را بر اساس سبک زندگی بیمار توصیه می‌کند. به عنوان نمونه، اگر فردی در محلی شلوغ و پرسروصدا کار می‌کند، به دستگاهی نیاز دارد که از برترین فناوری‌ها در زمینه‌ی کاهش نویز برخوردار بوده و حتی الإمکان به یک میکروفون جهت دار برای خاموش کردن بلندگوی دستگاه در صورت بروز صداهای بلند، مجهز باشد.

این اطلاعات به شما در تصمیم‌گیری در مورد انتخاب سمعک کمک می‌کنند. بیاد داشته باشید که مهم‌ترین نکته در انتخاب یک سمعک، سطح ضعف شنوایی فرد است. متخصص شنوایی یا ادیولوژیست بعد از انجام یک سری آزمایشات تشخیص می‌دهد که چه سمعکی برای بیمار مناسب‌تر است. مرحله‌ی بعدی عبارت خواهد بود از مقایسه‌ی قیمت مجموعه‌ای از سمعک‌ها (که با توجه به آزمایشات شنوایی و معاینه ی گوش مناسب تشخیص داده شده‌اند).                    

روند درمان کم شنوایی با سمعک

همانطور که دیدن با یک چشم دیدن دشوار است، با یک گوش شنیدن هم سخت است. استفاده از سمعک یک راه حل عالی برای کمک به شما در مدیریت اثرات منفی کم شنوایی است. متخصص شنوایی با توجه به نتایج آزمایش های شنوایی به شما توصیه خواهد کرد که از چه سمعکی استفاده کنید. حال با توجه به انواع مختلف سمعک موجود در بازار کدام یک برای شما مناسب است؟ پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد که بایستی قبل از خرید سمعک حتما باید به آن توجه کنید. ولی در ابتدا اقدامات لازم برای درمان مشکل کم شنوایی را بررسی می کنیم.

برای شروع درمان شنوایی سه مرحله اصلی را باید انجام داد:

 • مشاوره با متخصص شنوایی و انجام آزمایشات لازم
 • در صورت نیاز به سمعک، بررسی سمعک های موجود با توجه به ظاهر، تکنولوژی، برند و قیمت
 • قالب گیری از گوش و تحویل و تنظیم سمعک

هر سوالی در ارتباط با انتخاب و نوع تکنولوژی سمعک را با ما مطرح کنید. مشاورین متخصص ما بصورت رایگان آماده پاسخ به همه سوالات شما هستند.

سمعک نیک آوا نمایندگی تمامی این برندها در ایران است و با ارائه گارانتی بی قید و شرط بین المللی و قیمت هایی مناسب و همکاری با تمام بیمه ها آماده خدمت رسانی به جامعه کم شنوا می باشد. 

هر کالایی که خریداری می‌شود، اولین مسئله‌ای که بایستی در نظر داشت کیفیت و کارایی آن است و مهم است پس از خرید، پاسخ نیازهای شما را به بهترین شکل فراهم کند. از آنجایی که شنوایی حس بسیار حیاتی و مهمی است و نقش بسیار بزرگی در فعالیت‌های اجتماعی شما دارد و در صورت ضعف در این حس بخش عمده‌ای از کارکرد اجتماعی خود را از دست می‌دهید، پیشنهاد ما این است از سمعکی با کیفیت عالی استفاده کنید تا حس خوب شنیدن مانند روزهای سلامت خود را تجربه کنید. قیمت سمعک‌ها محدوده‌ی بسیار وسیعی است که معمولا بین سه تا ده میلیون و حتی بیشتر است. کلینیک تخصصی شنوایی نیک‌آوا با دارا بودن افراد متخصص بهترین گزینه‌های درمانی را به شما معرفی خواهد کرد. در واقع شما بها و هزینه کیفیت را می‌پردازید، بنابراین هر چه هزینه بیشتری بپردازید، کیفیت بیشتری به شما ارائه می‌شود.

اگر هزینه عمل جراحی برای بازگرداندن شنوایی یا سایر خدمات پزشکی را با قیمت سمعک مقاسه کنید پی می‌برید که قیمت سمعک کاملا ارزان است. علاوه بر این اگر عمر مفید سمعک را هفت تا ده سال در نظر بگیریم و قیمت سمعک را بر آن تقسیم کنید، متوجه می‌شویم که برای حس شنوایی خود روزانه کمترین مبلغ را هزینه کرده‌اید. کلینیک تخصصی شنوایی نیک‌آوا بهترین و به‌صرفه‌ترین مدل‌های سمعک را برای شما تجویز می‌کند.

نامرئی و کوچک بودن هر وسیله الکترونیکی بدون شک بر روی قیمت محصول تاثیر خواهد داشت اما تعیین کننده اصلی قیمت سمعک، تکنولوژی سمعک و برند آن است و نامرئی بودن، عامل اصلی تعیین قیمت سمعک نیست.


 

قیمت سمعک بستگی به تکنولوژی، کیفیت صدا، اندازه و برند آن دارد. البته اندازه سمعک خیلی در قیمت آن تاثیرگذار نیست و مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت سمعک،‌ سطح تکنولوژی به‌ کار رفته در آن است. 

همچنین بخوانید
ساکشن گوش یکی از راه های جرم گیری گوش است که روند انجام آن در اینجا گفته شده است. آیا ساکشن گوش دردناک است؟ مراقبت های بعد از انجام ساکشن گوش چیست
اصلا نگران نباشید این سمعک- این سمعک به معنای استفاده از دو گوش مانند کار یکه از ابتدا میکردیم است.باید بگوییم سمعک دوگوشی به جز هزینه خرید دو سمعک خیلی بهتر از تجویز یک سمعک است.
فن آوری Tinnitus SoundSupport: این تکنولوژی با امکان ارائه ی انواع اصوات پهن باند، باریک باند و اصوات پوشاننده با تم صدای اقیانوس امروزه در رده ی برترین تکنولوژی های سرکوب وزوز در دنیا قرار دارد.
مایکان زیمنس در فیلتر کردن نویزهای ناخواسته و ارائه ی صدایی طبیعی و با کیفیت سرآمد است. این فن آوری گفتار و سر و صدای زمینه را پردازش و از هم جدا می کند و وضوح گفتار را به حداکثر می رساند.
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


دیدگاه کاربران
علیرضا
ارسال شده در : یکشنبه 27 اسفند 1402

درود آدرس و شماره تماس بدین ممنون

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

با سلام. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس به قسمت پایین سایت یا صفحه تماس با ما مراجعه کنید. با تشکر

احمد طیبی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 اسفند 1402

با سلام من سمعک را برای پدر ۸۰ ساله خود می‌خواهم که یکی از گوش‌ها تقریباً ناشنوا و گوش دیگر بسیار کم شنوا شده است که تاکنون از سمعک استفاده می‌کرده ولی این سمعک‌ها کارایی لازم را ندارند چگونه می‌توانم برای معاینه و انتخاب و خرید سمعک مناسب با شما هماهنگ شوم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 23 اسفند 1402

با سلام. برای مشاوره اولیه در مورد خرید سمعک میتوانید با تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ با ما در ارتباط باشید. البته بهتر

عباس ویسی
ارسال شده در : یکشنبه 19 آذر 1402

قیمت سمعک به چه مواردی بستگی دارد میتوانید توضیح دهید؟ ممنون

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 06 بهمن 1402

سلام. قیمت سمعک به چند عامل بستگی دارد، از جمله: 1- نوع سمعک: سمعک‌های هوشمند با قابلیت‌های بیشتر و کیفیت صدای بهتر معمولاً گران‌تر هستند. 2- برند سمعک: برندهای معروف و محبوب در بازار معمولاً قیمت بالاتری دارند. 3- اندازه و نوع باتری: سمعک‌هایی که از باتری قابل شارژ استفاده می‌کنند، گران‌تر از سمعک‌هایی هستند که از باتری قابل تعویض استفاده می‌کنند. 4- تکنولوژی‌های جانبی: تکنولوژی‌های جانبی مانند بلوتوث، تینیتوس ماسکر و غیره در سمعک‌های پیشرفته قرار می‌گیرند که باعث افزایش قیمت آن‌ها می‌شود.

سید روح الله عقدایی
ارسال شده در : دوشنبه 13 آذر 1402

سلام و وقت بخیر لطفا در صورت امکان بفرمایید قیمت یک جفت سمعک insio 3px و insio3nx مارک signia در چه حدودی است و در حال حاضر موجود دارید یا خیر.

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 17 آذر 1402

سلام. لطفا در مورد قیمت سمعک ها با شماره های کلینیک تماس بگیرید و یا با تلگرام ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ با ما در ارتباط باشید.

عزیز اسماعیلی
ارسال شده در : یکشنبه 09 مهر 1402

سلام.دکتر برام سمعک با نام ویناتن اتریش پیشنهاد داد میخواستم ببینم مارک معتبر و به درد بخوری هستش یا نه؟ در ضمن گفت قیمتش هشت میلیون تومانه.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 15 مهر 1402

سلام. متاسفانه در مورد این برند اطلاعات کاملی نداریم و توصیه ای نمیتوانیم داشته باشیم. موفق باشید

فریبا عظیمی
ارسال شده در : جمعه 10 شهریور 1402

سلام همسر من از ناحیه گوش راست دچار ناشنوایی شده نظر پزشک اینه که عصب گوش کاملا از بین رفته میخوام بدونم با این شرایط میتونه از سمعک استفاده کنه یا نه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 17 شهریور 1402

سلام. برای استفاده از سمعک، درصدی از شنوایی باید باقی مانده باشد. در بعضی از موارد ناشنوایی یک طرفه سمعک های کراس مناسب هستند. برای مشاوره دقیق تر میتوانید تست شنوایی را به تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ ارسال کنید.

ع س
ارسال شده در : چهارشنبه 18 مرداد 1402

سلام و عرض وقت بخیر بیماری مینیر دارم سمعک می‌تونه کمکم کنه

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 20 مرداد 1402

سلام. بله کمک کننده است البته برای مشاوره دقیق باید تست شنوایی و معاینه گوش انجام شود.

رضا
ارسال شده در : شنبه 24 تیر 1402

سلام. آیا سمعک داخل گوشی موجود دارید و قیمت آن چقدر است؟ و قیمت آن به چه چیزهایی بستگی دارد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 24 تیر 1402

با سلام. بله موجود است. قیمت سمعک داخل گوشی به سطح تکنولوژی و برند آن بستگی دارد. در مورد قیمت لطفا تماس حاصل بفرمایید یا با تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ با ما در تماس باشید.

مهدی
ارسال شده در : پنجشنبه 22 تیر 1402

باسلام می خواستم بدونم سمعک مخصوص وزوز گوش دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 22 تیر 1402

سلام. بله سمعک های مخصوص وزوز گوش موجود است.

اسماعیل ر
ارسال شده در : پنجشنبه 22 تیر 1402

باسلام من دو سال پیش دچار بیماری مننژیت شدم عصب گوش راستم کلا از بین رفت حدود۱۳ روز پیش مجدد تکرار شد و ۵۰٪گوش چپم هم از بین رفت بعد از چند روز و تزریق ۳نوبت آمپول داخل گوش ۴۰٪ دیگه هم از بین رفت که البته دکترا میگن یعنی الان کلا ۱۰٪شنوایی دارم که قادر به شنیدن نیستم که البته دکترا میگن احتمالا گوش چپ دوباره برگرده میخواستم بپرسم باتوجه به اینکه شهرستان هستم اگه بعد از ترخیص بیام تهران چند روز طول میکشه و بعدم قیمت بهترین مدل نامرئی چند هست با تشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 22 تیر 1402

با سلام. تحویل سمعک با توجه به مدل آن از تحویل یک روزه تا یک هفته است. در مورد قیمت سمعک ها لطفا با کلینیک تماس بگیرید یا به تلگرام ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ پیام دهید.

فرامرزی
ارسال شده در : جمعه 09 تیر 1402

سلام اگه نمونه سمعک بفرستم میشه خرید کرد

اسداله رضازاده
ارسال شده در : یکشنبه 28 خرداد 1402

سلام خسته نباشید خدمت شما با بیمه روستایی هم کار میکنید ؟؟؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 28 خرداد 1402

با سلام. لطفا در مورد شرایط خرید سمعک با بیمه، با شماره تلفن کلینیک یا تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ در تماس باشید.

سعید
ارسال شده در : یکشنبه 07 خرداد 1402

سلام. خواستم قیمت سمعک داخل گوشی را بدانم؟ آیا از سمعک پشت گوشی گرانتر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 خرداد 1403

با سلام. قیمت سمعک به سطح تکنولوژی و ویژگی های آن بستگی دارد و لزوما سمعک داخل گوشی گرانتر از سمعک پشت گوشی نیست. بعضی از مدل های سمعک پشت گوشی تکنولوژی پیشرفته و قیمت بالایی دارند.

ص.م
ارسال شده در : یکشنبه 24 اردیبهشت 1402

با سلام. آیا خرید سمعک باید حضوری باشه یا میشه با نوار گوش هم خرید کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 25 اردیبهشت 1402

سلام. برای داشتن سمعک مناسب به انجام تست شنوایی، معاینه گوش و قالبگیری نیاز دارید تا سمعک مناسبی برای شما توسط ادیولوژیست انتخاب شود و تنظیمات دقیقی برای آن انجام شود. در نتیجه امکان خرید سمعک به صورت غیرحضوری وجود ندارد.

KHA. Go
ارسال شده در : شنبه 12 فروردین 1402

سمعک های گوشی هوشمند شارژی نامرئی عالی است ولی قیمت ها برای اقشار کم در آمد زیاده

طیبی
ارسال شده در : پنجشنبه 08 دی 1401

با سلام خسته نباشید.میخواستم ببینم ب صورت اقساطی هم فروش دارید.ممنونم

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 02 فروردین 1402

با سلام. در مورد شرایط فروش سمعک لطفا با کلینیک تماس بگیرید.

کیمیا
ارسال شده در : دوشنبه 05 دی 1401

سلام خسته نباشید برای پدرم 86 سالشونه می خواهم سمعک تهیه کنم اگر سنجش شنوایی را خدمتتون ارسال کنم می توانید راهنمایی کنید چه سمعکی تهیه کنیم و از شما خرید کنیم

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 02 فروردین 1402

با سلام. بله. به تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ در تماس باشید.

فرخ قلی پور ایلخچی
ارسال شده در : یکشنبه 04 دی 1401

سلام سمعک نامری زمینه میخوام

بهزاد ملکی
ارسال شده در : یکشنبه 27 آذر 1401

سلام من یه سمعک خیلی‌ قدیمی دارم انگلیسی اصل هست میخوام بفروشمش. آیا شما خرید این سمعک را دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 خرداد 1403

سلام به شما. متاسفانه خیر

سنا فرزادی مطلق
ارسال شده در : یکشنبه 13 آذر 1401

سلام قیمت دستگاه کاشت. نایداکیو۹۰ چقد هست .. و کجا میتوانم خرید دختر ۴ساله دوستم دستگاه شنوایی کاشت رو یک هفته هست گم این دستگاه پردازنده بیرونی نایدا کیو ۹۰ چه قدر قیمت داره .. یا دستگاه نایدا کراس که جوابگو هست برای این مدا. فقط پردازنده بیرونی چقد قیمت داره .. لطفا راهنمایی کنید و چطور میشه خرید کرد .. وبرای این افراد که دستگاه و گم کرده ان. دولت بهزیستی یا دستگاه مربوط چه تدابیری اندیشیده ان اگه توانایی خرید نداشته باشن چه راهی برای کمک به این افراد هست ایا امکان اجاره این دستگاه یا امانت گرفتن هست تا وقتی بتوان دستگاه جایگزین پیدا کرد

سعیدصمدی
ارسال شده در : دوشنبه 23 آبان 1401

سلام وعرض ادب .پدر بنده ۹۰ساله وبازنشسته بهداری است.یک گوشش صدا را خیلی کم میشنود ودیگری ۵۰درصد شنواست...وزیر بار سمعک نمیرود ...ایا میشود بنده برایشان سمعک تهیه کنم ...وسورپرایزشان کنم..اگر نه بفرمایید در شهرستانها برای شنوایی سنجی نمایندگی دارید یا خیر ...بنده ساکن استان خراسان شمالی وشهرستان بجنورد هستم...ممنون از جوابگویی شما

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 آبان 1401

با سلام. تجویز سمعک به ارزیابی شنوایی، مشاوره، قالب گیری از گوش و تنظیم نیاز دارد و امکان تجویز از راه دور وجود ندارد. بهتر است به کلینیک های شنوایی نزدیک در استان خود مراجعه فرمایید.

حسن زاده
ارسال شده در : یکشنبه 22 آبان 1401

سلام وقتتون بخیر من پدرم از دوران کودکی مشکل کم شنوایی داشته و ب مرور زمان بیشتر شده ولی صدای بلند از طریق هنذفری رو میشنوه و بیشتر کلمات و صحبت های روزانه رو از طریق لب خونی متوجه میشه برای مشاوره و ویزیت اول نیاز ب تست شنوایی داره؟سمعک مناسب براشون چه نوعی هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 آبان 1401

با سلام. بله برای تجویز و انتخاب سمعک مناسب ابتدا نیاز به ارزیابی شنوایی و مشاوره تخصصی سمعک است.

محمد مهدی حسن پور
ارسال شده در : جمعه 20 آبان 1401

با سلام وخسته نباشید ببخشیدسمعک فراهوشمند میخواستم شما دارین باتشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 آبان 1401

با سلام و تشکر. بله موجود است.

غلامرضا قوچی سلدوزی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 آبان 1401

سلام من گوشم صدا میدهد سمعک برای کم کردن صدا و شنوائی مجود هست سیصد با شیشصد تشخیص نمیدم صدای های الارم شخیص نمیدم

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 03 فروردین 1402

سلام. بله سمعک برای کم شنوایی و وزوز مناسبه.

محمدی
ارسال شده در : دوشنبه 16 آبان 1401

سلام وقت بخیر سمعک هوشمند برند آلمانی دارید؟ حدود قیمت؟ در صورت نیاز چند روزه می تونید تحویل بدید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 آبان 1401

با سلام. بله موجود است. البته بهتر است قبل از مراجعه موجودی سمعک و حدود قیمت را تلفنی استعلام بفرمایید. تحویل سمعک هم بستگی به مدل سمعک و نوع و میزان کم شنوایی دارد. از تحویل یک روزه تا یک ماه.

مجید
ارسال شده در : چهارشنبه 11 آبان 1401

با سلام و خسته نباشید من جدیدا شنوایی سنجی رفتم و اون برگه تست شنوایی سنجی را دارم اگر برای شما از طریق واتساپ یا تلگرام بفرستم میتونید سمعک مناسب برای کوشم را انتخاب کنید باتشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 15 آبان 1401

سلام. تجویز و انتخاب سمعک مناسب با مشاوره و در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی صورت می‌گیرد. ولی با ارسال تصویر برگه ادیوگرام از طریق تلگرام تا حد ممکن مشاوره و راهنمایی خواهد شد.

حسین ذوقی
ارسال شده در : جمعه 06 آبان 1401

ساکن مشهد هستم. مشکل شنوایی دارم. آدرس کلینیک مشهد رو میخواستم.

مهدی توسلی
ارسال شده در : جمعه 22 مهر 1401

درود سمعک نامرعی هوشمند گوش راست با بهترین کیفیت چه قیمتی؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 23 مهر 1401

سلام. نوع سمعک تجویزی و قیمت آن باتوجه به میزان کم‌شنوایی و نیازهای شنیداری هر فرد متفاوت است که در جلسه و مشاوره حضوری مشخص میشود

مصطفی ملکی
ارسال شده در : یکشنبه 03 مهر 1401

سلام من نیاز به دو سمعک دارم که گوش سمت راست من شنوایی کمی دارد و گوش چپ من نسبتا بد نیست. لطغا بفرمایید باید چه بکنم تا این سمعک ها را تهیه کنم. در ضمن چون من گاهی برای مدت طولانی چندین ماهه در کانادا و یا امریکا باشم ترجیح میدهم که بتوانم در صورت نیاز به تنظیم و احیانا گرفتن ابزار کمکی مورد نیاز در آن مواقع دچار مشکل نشوم. درخواست گرفتن وقت برای خرید و کارهای لازم برای موارد فوق را دارم. با تشکر .

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 23 مهر 1401

با سلام. لطفا با شماره های مطب برای مراجعه و مشاوره حضوری تماس حاصل بفرمایید. برندهای تجویز شده در کلینیک در کانادا و امریکا دارای نمایندگی هستند.

رحمت الله فولادوند
ارسال شده در : دوشنبه 28 شهریور 1401

سلام وقت بخیر من از ناحیه هر دو گوش افت شنوایی دارم ودکتر برام سمعک تجویز کرده به خاطر شغلم می از سمعک داخل گوشی کاملا نامرئی استفاده کنم آیا این طور سمعکی وجود دارد قیمتشون چنده ممنون میشم اگه جواب سوال منو بدید .

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 23 مهر 1401

سلام. بستگی به میزان کم شنوایی و اندازه مجرای گوش شما دارد. در مراجعه و معاینه حضوری مشخص میشود.

حسین
ارسال شده در : شنبه 26 شهریور 1401

آقا شمارتون بدید من یه سمعک میخام. اگر پیام منو دیدید به من زنگ بزنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 خرداد 1403

با سلام. برای مشاوره و خرید سمعک می‌توانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید و حضوری مراجعه فرمایید.

منصورساروقی
ارسال شده در : دوشنبه 24 مرداد 1401

من باتوجه به تست شنوایی وزوز گوش نیاز به سمعک دارم

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

در خدمتتون هستیم

خلیل دلفی
ارسال شده در : شنبه 15 مرداد 1401

سلام عزیزان سمعک های باطری خور دارم کسی خواست در خدمتم

محمد حسن زاده
ارسال شده در : یکشنبه 09 مرداد 1401

سلام من در جاهای شلوغ کم می‌شنوم و در جاهای خلوت طرف مقابل بدون ماسک باشه خیلی خوبه چه نوع سمعکی سلاح میدونید وقیمتش در چه حدودی است

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

با مراجعه به کلینیک به طور رایگان مشاوره خواهید داشت و قیمت سمعک با توجه به نیازتون اعلام میشه

مرتضی امانی
ارسال شده در : یکشنبه 02 مرداد 1401

سلام دوگوش کم شنوایی دارم مشکل نوار گوش بین ۸۰ و ۹۰ مشکل گفتار درمانی نرمال دارم شغل راننده ماشین. صورتم زیاد غرق میکند. سمعک خوب آدرس نمایندگی تهران.

مرضیه جیحونی
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

سلام من حس شنواییم از بین رفته آزمایش هم دادم منتها به علت ءکران بودن نتوانستم بخرم متوجه شدم نیک آوا اقساط هم میده خیلی اذیت میشم لطفا کمک میکنید منو اعصابم بهم ریخته ممنون از خدماتتون

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

شما می تونید تشریف بیارین کلینیک تا هم مشاوره تخصصی داشته باشین و هم ارزیابی انجام بدین. در صورت خرید سمعک میتونید پرداخت قسطی داشته باشین

امیرحسین صرفی
ارسال شده در : جمعه 13 خرداد 1401

با سلام خسته نباشید. آیا نمایندگی در سمنان و دامغان دارید؟ با تشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402

با سلام و تشکر. خیر متاسفانه فقط تهران هستیم.

شمسعلی خدایی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 اردیبهشت 1401

سلام گوشهای من کلمه های ریز را نمشنود لطفا یک سمعک داخل گوش متناسب به من لطف کنید

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 25 مهر 1401

با سلام تجویز سمعک بعد از ارزیابی تخصصی شنوایی و مشاوره های لازم انجام میشود. در صورت امکان برای مشاوره سمعک حضوری مراجعه فرمایید.

مرتضی ذکائی آشتیانی
ارسال شده در : یکشنبه 11 اردیبهشت 1401

درود من به سمعک نیاز دارم لطفا آدرس تلفن را برا ب من ارسال فرمائید

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

شما می تونید با شماره تلفن 02188780612 یا 021۸۸۷۹۴۳۷۴ تماس بگیرید آدرس کلینیک: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، پلاک ۳ ساختمان پزشکان ملاصدرا، طبقه چهارم، واحد ۲۳

محمد مهدیپور
ارسال شده در : جمعه 19 فروردین 1401

من یک سال نمیتونم سمعک بخرم میگن تو ایران وجود ندارد دو سه روز پیش رفتم گفتن هنوز تحریم نمیتوانیم وارد کنیم

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 فروردین 1402

سلام. متاسفانه مشکلات واردات سمعک وجود دارد. در مورد موجودی سمعک میتوانید با تلفن های کلینیک در تماس باشید یا تلگرام ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴

علی اصغر چرانی
ارسال شده در : جمعه 12 فروردین 1401

نیاز به سمعک مناسب هستم.

محمد حسین یزدی نژاد
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام بعلت عرضه نکردن سمعک در ایران از زمان صحبت از حذف ارز یارانه ای .دخترم از اوکراین دو عدد سمعک سیگنیا برایم اورده .باتوجه به اینکه در ایران خرید نشده ایا امکان استفاده از کمک خرید بیمه وهمچنین خدمات گارانتی وجود دارد وایا کلنیکهای فروش سمعک در ایران میتوانند در این موارد کمک کنند .به دخترم گفته شده تمام نمایندگیها در جهان موظف به ارائه خدمات گارانتی هستند.ضمنا من ۷۶ ساله ودارای بیمه تکمیلی اتیه سازان حافظ هستم ومدارک پزشگی مانند چهار مورد ادیو متری و نسخ دارویی دو دکتر متخصص را دارم .من ساکن اهواز هستم

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 فروردین 1402

با سلام. خیر متاسفانه. بیمه و گارانتی مشمول سمعکهایی که از خارج ایران تهیه شده است نمی‌شود.

گلاره زریان
ارسال شده در : چهارشنبه 27 بهمن 1400

این قیمتهای سمعک برای دو گوش است؟ ضمنا تلفنهای مرکز درساعت اعلام شده جوابگو نیست.

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 25 فروردین 1402

با سلام. قیمت‌های سمعک برای یک گوش است. در مورد تلفن‌های کلینیک، این ممکن است به دلیل شلوغی و تعداد زیاد تماس‌ها باشد ولی به هر حال می‌توانید با ارسال پیام به تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ با ما ارتباط برقرار کنید. در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

حکمت شکوری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 دی 1400

سلام شارژر سمعک میخواستم هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 26 فروردین 1402

سلام. لطفا برای استعلام موجودی سمعک و شارژر سمعک با کلینیک تماس گرفته شود و یا تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴

محمدحسین شرفی
ارسال شده در : یکشنبه 12 دی 1400

سلام من ساکن مشهد هستم چطور میتوانم از خدمات شما استفاده بکنم آیا شما در مشهد نمایندگی دارید

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 26 فروردین 1402

سلام. متاسفانه در مشهد نمایندگی نداریم. برای استفاده از خدمات کلینیک مراجعه حضوری نیاز است و یا برای مشاوره از طریق تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ در خدمت هستیم.

جواد برخورداری
ارسال شده در : شنبه 20 آذر 1400

سلام تمامی اطلاعات کامل و جامع بود . قیمت روز محصولات سمعک زیمنس (ممتاز) چقدره ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 28 فروردین 1402

با سلام و تشکر. لطفا جهت دریافت قیمت به روز سمعک ها از طریق تماس تلفنی با کلینیک با ما در ارتباط باشید.

علیرضا رحمتی
ارسال شده در : پنجشنبه 27 آبان 1400

سلام گوش راستم سی درصد و چپ بیست و پنج درصد شنوایی دارد مشکلم حسی عصبی است معلم مقطع دبیرستان هستم آیا سمعک کاشتنی در ایران پیدا میشود یا نه چون ظاهرم اهمیت دارد

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1402

با سلام. در حال حاضر متاسفانه به علت تحریم و قیمت بسیار بالا سمعک کاشتنی انجام نمی‌شود ولی میتوانید از سمعک های بسیار کوچک داخل گوشی با حداقل دید استفاده کنید.

خداپرست
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

قیمت سمعک بسیار گران است...بیچاره کم شنواها مجبورند گوشه گیر و منزوی بشن و از اجتماع ببرند، و یا کاسه گدایی برای جور کردن این قیمتهای وحشتناک سمعک، بدست بگیرند...بیمه ها کمک کنند تا آدمهای کم شنوا، بیشتر از این آسیب نبینند.....

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1402

سلام. بله، متاسفانه قیمت سمعک گران است و برای بسیاری از افراد کم درآمد، دسترسی به آنها مشکل است. بیمه ها می توانند در این زمینه کمک کننده باشند و هزینه های سمعک را برای بیماران کاهش دهند. شما میتوانید با کلینیک تماس بگیرید ‌و مراجعه حضوری داشته باشید تا بر اساس قدرت خریدتان بهترین سمعک تجویز شود. البته باید مدنظر داشت که سمعک ها می توانند شنوایی را بهبود بخشند و به افراد کم شنوا کمک کنند تا در فعالیت های روزمره خود بهتر عمل کنند. همچنین، با بهبود شنوایی، افراد می توانند روابط خود را با دیگران بهبود بخشند و از زندگی بهتری برخوردار شوند. بنابراین، هر چند قیمت سمعک بالاست، اما ارزش استفاده از آن بسیار بیشتر از هزینه های آن است.

محمد مغاری
ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام مادر بزرگم گوشش سنگینه و اینکه بیمه تکمیلی دارند آیا میتونم براشون با هزینه کم سمعک بگیرم ممنون میشم جواب بدید

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1402

سلام. بله امکانش هست.

رضا دادخواه
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

با سلام ، آیا سمعک ویدکس مدل M19 دارد اگر جواب مثبت هست ,سپاسگزار میشوم مشخصات کامل آن و قیمت اش را بفرمائید .

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1402

سلام. لطفا جهت اطلاع از موجودی سمعک و قیمت آن با کلینیک تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ با ما در ارتباط باشید.

سعید سالارزائی
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

با سلام . اینجانب متولد ۱۳۵۴ هستم و به مدت یک سال است که از سمعک استفاده می‌کنم . فعلأ از یک نوع مارک اتیکن استفاده می‌کنم که کیفیت مناسبی دارد است می شود با ارسال نوار گوش سمعک مدل جدیدتر اتیکن سفارش بدم . ممنون

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1402

سلام. بله امکانش هست. لطفا از طریق تلگرام شماره ۰۹۳۵۴۵۴۹۹۵۴ با ما در ارتباط باشید.

علی اصغری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 شهریور 1400

سلام ممنون ازمطالب اموزنده تون، سمعکی می خوام که به گوشی اندروید وصل شه و شارژی باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 31 فروردین 1402

سلام و تشکر از شما. بله سمعک شارژی که به اندروید متصل شود موجود است.

علی۹۲
ارسال شده در : چهارشنبه 29 بهمن 1399

باسلام وخسته نباشید خدمت شما، سمعکsigniaکه قسمت شکمیش نوشتهmotion pدرچه حدی هست،وچه قیمتی داره؟ باتشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 بهمن 1399

با سلام. لطفا با کلینیک تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

پژوهنده
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام ، مادر من احتیاج به سمعک داره و بیمه اش هم اتیه سازان میباشد لطفا بفرمایید شما با بیمه اتیه سازان قرارداد دارید یا نه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 آبان 1402

سلام. بله، برای اکثر بیمه ها فاکتور صادر میشود. کارشناسان ما در تماس تلفنی شما را راهنمایی خواهند کرد.

امیر
ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام سمعک فوناک مدل نامرئی لیریک دارین قیمتش چنده و باتریش چند ماه دوام میاره هزینه تعویض باتریش چنده ؟

علیرثا نعمت بخش
ارسال شده در : چهارشنبه 10 دی 1399

سلام ودرود لطفا شماره واتساپ را ارسال فرمایید

محمدحسین
ارسال شده در : چهارشنبه 10 دی 1399

سلام برای والده ماکه سطح شنوای خیلی پایین داره چه سمعکی صلاح می دونین

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 10 دی 1399

سلام دوست عزیز. لطفا ایشان را برای ارزیابی شنوایی به کلینیک بیاورید.

مهدی لطفی
ارسال شده در : جمعه 21 آذر 1399

سلام می خواستم ببینم دکتر سیار دارید بیاد منزل گوش پدرم تست کنه وسمک بده من برای داخل گوش میخوام ممنون میشه ام راهنمایی کنید

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 30 آذر 1399

سلام دوست عزیز. خیر متاسفانه. لطفا به کلینیک مراجعه بفرمایید.

فاطمه رسولی
ارسال شده در : دوشنبه 10 آذر 1399

سلام مادرم سطح شنواییش پایین امده و صحبتها رو نمیشنود بهترین مارک سمعک رو برای مادرم میخوام بخرم شما کدوم رو صلاح میدونین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 30 آذر 1399

با سلام. سمعک های زیمنس، اتیکن، یونیترون جز بهترین مارک های سکعک هستند.

دلجو
ارسال شده در : چهارشنبه 12 شهریور 1399

پسر ۷ ساله ام ۷۰ دسبل مشکل ناشنوایی داشته و هنوز حرف نمیزند، چی سمعکی براش خوبه، و آیا سمعک میتونه برای به حرف آمدنش کمک کرده و موثر خواهد بود؟

سیدامیرحسینی
ارسال شده در : دوشنبه 10 شهریور 1399

سلام جدیدا تست شنوایی دادم امکانش هست تصویر تست رو بفرسم جهت راهنمایی و نوع و قیمت سمعک.

مجید قربانی
ارسال شده در : جمعه 31 مرداد 1399

سلام میشه لطف کنین بگین برای گوش های با شنوایی خیلی خیلی کم چه نوع سمعکی خوبه و قیمتش تو چه بازه ای هست ؟ ممنون میشم

مجید قربانی
ارسال شده در : جمعه 31 مرداد 1399

سلام میشه لطف کنین بگین برای گوش های با شنوایی خیلی خیلی کم چه نوع سمعکی خوبه و قیمتش تو چه بازه ای هست ؟ ممنون میشم

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 04 مهر 1399

سلام. نوع سمعک مناسب بستگی به میزان کم شنوایی دارد. قیمت سمعک هم از حدود سه میلیون به بالا می باشد.

مجید قربانی
ارسال شده در : جمعه 31 مرداد 1399

سلام میشه لطف کنین بگین برای گوش های با شنوایی خیلی خیلی کم چه نوع سمعکی خوبه و قیمتش تو چه بازه ای هست ؟ ممنون میشم

دهقانی
ارسال شده در : پنجشنبه 23 مرداد 1399

سلام و خسته نباشید میخواستم قیمت و کیفیت سمعک یونیترون مدل stride p 500 بدونم ممنون میشم اگه جواب بدین.

شیوا
ارسال شده در : یکشنبه 05 مرداد 1399

سلام..ببخشید قیمت سمعک اتیکون مدل گت چنده و آیا برای درمان وزوز گوش هم مناسبه؟برای مادرم میخواستم که ۶۱ سال سن داره

حسین حسین زاده
ارسال شده در : یکشنبه 15 تیر 1399

سلام. شیراز نمایندگی دارید. من یک سمعک داخل گوش میخوام تهیه کنم. هر دو گوشم 50 درصد شنوایی آن کم شده برای گوش چپ. لطف کنید راهنمایی بفرمایید

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 27 تیر 1399

سلام. خیر متاسفانه. برای تجویز سمعک باید تست شنوایی و مشاوره شوید.

جواد
ارسال شده در : چهارشنبه 06 فروردین 1399

با سلام ، خوزستانی هستم ، سمعک زیمنس مدل p254 دارم ، پدرم از آن استفاده میکرد ، لطف بفرمائید این نوع مدل مربوط به ساخت چند سال پیش است .

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 فروردین 1399

با سلام. خیلی قدیمی است. شاید ۲۰ سال پیش

امیر
ارسال شده در : یکشنبه 18 اسفند 1398

سلام . ببخشید نوع خاصی از سمعک نامرئی هم در حال حاضر وجود داره که جوابگوی کم شنوایی عمیق باشه؟ چهار ساله دچار کم شنوایی حسی عصبی شدم و شنوایی سنج بهم گفت باید سمعک پشت گوشی بگیری اما به خاطر ظاهرش نمیخوام معلوم باشه داخل گوشم و نگرفتم هنوز روز بروز هم داره بدتر میشه شنواییم . میخوام کامل داخل گوش قرار بگیره که زیاد مشخص نباشه .

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 اسفند 1398

سلام. برای کم شنوایی عمیق سمعک داخل گوشی مناسب نیست.

بیژن
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 اسفند 1398

سلام ایا اصفهان نمایندگی دارید من کودک هفت ماه دارم تست ABR که به تازگی ازش گرفتن متوجه شدیم گوش چپ متوسط وگوش راستش خیلی ضعیفه .آیا لازمه از دو سمعک استفاده کنند؟ و اگه بیام تهران میتونم سمعک یک روزه بگیرم

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 12 اسفند 1398

با سلام. بله باید از دو سمعک استفاده بشه. متاسفانه چون احتیاج به قالبگیری داره امکان تحویل یک روزه وجود نداره.

شیما
ارسال شده در : یکشنبه 20 بهمن 1398

سلام . ببخشید قیمت بهترین سمعک برای سن دوازده سال که قابلیت شنیداری موسیفی و تلویزیون خوبی داشته باشه چند هست برند و کدش رو هم لطف کنید ممنون میشم

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 25 بهمن 1398

سلام. قیمت سمعک ها از حدود دو میلیون به بالاست. تجویز دقیق هم بعد از مشاوره حضوری امکان داره.

مونا افشاری
ارسال شده در : جمعه 18 بهمن 1398

سلام مادرم هردو پرده گوششو چاره شده بردیم شنوایی سنجی گفته سمعک 16کانال a@m ریککستون را پیشنهاد دادند ایا خوبه و قیمت میخاستم

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 25 بهمن 1398

سلام. در مورد قیمت لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید.

علی
ارسال شده در : دوشنبه 14 بهمن 1398

تو يه جمع باشی متوجه نشي چی ميگن سخته، امثال من میفهمن چی ميگم،قدر نعمت هايي که دارینو بدونین

رسول ملکی
ارسال شده در : دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام ضمن تقدیر از اطلاعات مفید شما من ۵۷ سال دارم بیش از ده سال که از به صدای وزوز گوش چپ دچار شدم و خارش گوش دارم و گوش چپم نمی شنود و نیاز به سمعک دارم به پیشنهاد شما نیاز دارم . از کجا و چه نوعی سمعک تهیه کنم و در آخر آیا در تبریز نمایندگی دارید

مدیر سایت
ارسال شده در : جمعه 25 بهمن 1398

با سلام. به کلینیک ارزیابی شنوایی مراجعه کنید تا بعد از تست شنوایی و مشاوره، سمعک براتون تجویز بشه. متاسفانه نمایندگی در تبریز نداریم

سحرکمالی
ارسال شده در : چهارشنبه 09 بهمن 1398

درود... سپاس از همراهی خوبتون... میشه لطفا قیمت سمعک پشت گوش مدل: AM BH20196 رو بگیدلطفا اینو واسه مادربزرگم از هلند آوردن و فکرکنم این مدل هنوزوارد ایران نشده وهیچ نمایندگی نداره سخته براشون وقتی استفاده میکنن. میخواستیم عوضش کنیم براشون.ممنون ازلطفتون

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 13 بهمن 1398

با سلام. قیمت این مدل را ندارم متاسفانه. سمعک بدون خدمات و تنظیم ارزشی ندارد. همیشه مدنظر داشته باشید که سمعک را باید از جایی خریداری کنید که به ادیولوژیست و خدمات و تنظیم دسترسی داشته باشید.

هادی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 بهمن 1398

باسلام در شهرستان نیشابور ویا مشهد نمایندگی دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 13 بهمن 1398

با سلام. نه متاسفانه

مجید
ارسال شده در : پنجشنبه 03 بهمن 1398

سلام.سمعک iic ازچند دسیبل برای افراد مناسب نیست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 13 بهمن 1398

سلام. معمولا بالای ۷۰ دسی‌بل مناسب نیست.

مهدی
ارسال شده در : یکشنبه 29 دی 1398

سلام خسته نباشید پسرمن۷ماهشه گوشاش ازعصب ایراد داره یکی شدید عمیقه یک گوشش شدیده میتوته از سمعک نامرئی استفاده کنه ضرری نداده

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 30 دی 1398

با سلام. خیر. حتما سمعک پشت گوشی باید استفاده بشه و در اسرع وقت هم به ادیولوژیست مراجعه کنید و سمعک تهیه شود.

مهدی گلزاری
ارسال شده در : شنبه 21 دی 1398

لطفاً قیمت سمعک پشت گوش یونیترون مدل استراید ۷۰۰ را اعلام بفرمایید

حمید یان
ارسال شده در : جمعه 06 دی 1398

سلام قبل از هر چیز تشکر میکنم از مطالب ارزشمندتان که در سایت گذاشتید برای گوش فردی که پنجاه سه سال سن داره و گوش چپش دچار سکته گوش شده وصدای سوت داخل گوشش هست وتقریبا هفتاد درصد شنوایش را از یک گوش از دست داده چه سمعکی مناسبه خواهشمندست راهنمایی فرمایید

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 08 دی 1398

با سلام و تشکر. نتایج تست شنوایی رو در صورت تمایل به واتساپ یا تلگرام ارسال کنید تا بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

کمال
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 آذر 1398

سلام در خصوص سمعک میخواستم بدونم فردی که سطح ضعف شنوایی ، کم باشه می تونه از سمعک ممتاز استفاده کنه یا باید از سمعک پایه استفاده کنه ؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 آذر 1398

سلام. معمولا در افرادی که کم‌شنوایی کم هست بهتره از تکنولوژی بالا استفاده بشه. چون سمعک‌های پایه به دلیل تکنولوژی پایین و نویز داخلی و عدم تفکیک گفتار از سروصدا برای این افراد مناسب نیست.

محمد رضا بامسى
ارسال شده در : جمعه 22 آذر 1398

مشكل مهم سمعك ها عمر كوتاه باطريست كمى راجع به عمر باطرى سمعك ها بگيد

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 آذر 1398

معمولا عمر باتری سمعک ها با توجه به نوع و اندازه سمعک و میزان کم شنوایی از ۵ تا ۲۰ روز می‌باشد. که در کلینیک نیک‌آوا با توجه به نوع سمعک‌های تجویزی باتری رایگان و همینطور در سمعک های شارژی که نیاز به باتری ندارند شارژر رایگان ارائه میشه.

طاهریان
ارسال شده در : چهارشنبه 20 آذر 1398

باعرض سلام وخسته نباشید.بنده مامانم بیمه تامین اجتمایی تکمیلی میباشدبیمه.ایابه من که پسرش هستم میتوانم ازطریق دفتربیمه مادرم سمعکی دریافت نمایم حتی ازبابت شنوایی ام سازمان بهزیستی معلولیت متوسط راهم کارتی داده حدودیکسال میباشداماکاری تابحال برایمان نکرده ممنون میشم جواب بنده رازودتربدهیدچون دوروزه سمعک کارنمیکند.ممنون میشم راهنمایی کنید.ازشهرستان بم.استان کرمان میباشم.ایانمایندگیتان درکرمان یابم میباشد.سپاسگذارم راهنمایی فرمایید

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 آذر 1398

با سلام. در این مورد میتونید از بیمه سوال کنید که آیا شرایط شما رو قبول می‌کنند یا خیر. متاسفانه کرمان نمایندگی نداریم. در مورد مشاوره سمعک هم در واتساپ یا تلگرام میتونید سؤال‌هاتون رو بپرسید.

سارا
ارسال شده در : یکشنبه 17 آذر 1398

سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم به تمام مارک های سمعک بیمه تعلق میگیره؟ یعنی از هر مارکی میتونیم سمعک بخریم و جز بیمه حساب بشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 آذر 1398

سلام. بله. فقط باید از مراکز معتبر ارزیابی شنوایی و سمعک و از ادیولوژیست تهیه بشه.