سمعک فوناک | نمایندگی سمعک phonak


 سمعک فوناک سوئیس (phonak) | نمایندگی سمعک فوناک

قبل از خرید انواع سمعک برای درمان کم شنوایی خود حتما این مقاله را مطالعه کنید. اطلاعات این مقاله کمک می کند تا با دیدی بازتر این ابزار مهم، ظریف و حساس را انتخاب کنید. سمعک ها در عین کاربرد بالا و اندازه کوچکی که دارند از تجهیزات پیشرفته ای هم برخوردارند. سمعک های برند فوناک یکی از معروف ترین تجهیزات کم شنوایی موجود در جهان است. خواندن این مقاله شما را با سمعک های برند فوناک بهتر آشنا می کند.

نمایندگی سمعک فوناک

کلینیک سمعک نیک‌آوا نمایندگی سمعک فوناک در تهران است و سمعک‌های فوناک سوئیس را با قیمتی دست اول و خدمات پس از فروش عالی همراه با پکیج خدماتی رایگان (ارزیابی شنوایی، قالب گیری، تنظیم توسط دکترای شنوایی به وسیله‌ی تجهیزات REM و باتری) ارائه می دهد. سمعک های فوناک در کلینیک نیک‌آوا از دو سال گارانتی کامل بین المللی و ده سال خدمات پس از فروش بهره مند هستند.

تاریخچه مختصری از سمعک فوناک

تاریخ تاسیس و ساخت آن 1947 و در کشور سوئیس بوده است. در ابتدا به نام elektroakustikr fur AG و در حال حاضر phonak AG شناخته می شود. می توان گفت سمعک های برند فوناک یکی از بهترین و کاربردی ترین سمعک ها در جهان است که در ایران نیز طرفداران خاص و زیادی دارد. امروزه متخصصان علم شنوایی، سمعک فوناک را به خوبی می شناسند. درک شناخت نیازهای افراد ناشنوا و کم شنوا و حساسیت های آنان سالیان است که از مهمترین اهداف فوناک است. بهترین نخبگان و دانشمندان شنوایی شناسی جهان در کادر تخصصی فوناک فعالیت دارند و این یکی از دلایل  پیشرفت این کمپانی است.

 

 سمعک فوناک سوئیس (phonak)

 

مزایای استفاده از سمعک فوناک

شعار این کمپانی " LIFE IS ON " به معنای " زندگی جاری است " است و در همین راستا برای ناشنوایان و بیماران تلاش می کنند. بهره گیری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا از مهمترین ویژگی های سمعک فوناک است. فوناک در سال 2015 تکنولوژی جدیدی به نام Venture را رونمایی کرد. این برند جز معدود برندهای جهان است که تکنولوژی محصولات آن لحظه به لحظه در حال پیشرفت و در دسترس کاربران است.

مشهورترین سمعک کمپانی فوناک

سمعک NAIDA (سمعک نایدا) است که در کودکان استفاده می شود. با توجه به تکنولوژی پیچیده برند فوناک، اقدام به تولید انواع سمعک نامرئی، سمعک داخل گوشی و سمعک پشت گوشی کرده است. هریک از انواع این سمعک ها با سیستم، قدرت و تجهیزاتی متفاوت از هم تولید شده اند. همچنین این سمعک، انواع سمعک با قدرتهای مختلف را تولید می کند.

انواع مدل های سمعک فوناک

 • سمعک Phonak Audéo MINI
 • سمعک Phonak Una
 • سمعک Phonak Audéo YES
 • سمعک Phonak Audéo SMART
 • سمعک Phonak Audeo Mini
 •  سمعک Phonak AUdeo Smart
 • سمعک Naida
 • سمعک Phonak Nios micro
 • سمعک Phonak Milo
 • سمعک Phonak Versáta Art
 • سمعک Phonak Exélia Art
 • سمعک Phonak Milo / Milo Plus
 • سمعک Phonak Certéna Art

انواع مدل های ریموت کنترل در فوناک

 • MyPilot
 • WatchPilot
 • Pilot One
 • KeyPilot

 

انواع مدل های سمعک فوناک

 

 

جدیدترین سمعک‌های فوناک: Marvel

طیف جدید Phonak Marvel، هم ادیولوژیست‌ها و هم کاربران سمعک را شگفت‌زده کرده است و انتظار می‌رود که در سال 2019 تعداد افرادی که تحت تاثیر قرار می‌گیرند بسیار بیشتر شود. 
 Phonak Marvel با هر تلفنی مطابقت دارد.
امروزه Phonak به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان سمعک در سراسر جهان شناخته می‌شود و کمپانی فوناک بطور مداوم برای پیشرفت فناوری خود و حفظ عنوان خود در مجموعه بهترین سمعک‌ها تلاش می‌کند. در اواخر سال 2018 آن‌ها جدیدترین نسل از فناوری سمعک را با بستر (پلت فرم) Marvel راه‌اندازی کردند. این سمعک‌های جدید و نوآورانه طوری ساخته شده‌اند که با هر تلفنی مطابقت دارند. متأسفانه، تنها دستگاه‌های موجود Audeo هستند که گیرنده آنها در داخل کانال گوش است. با این حال، ما انتظار داریم که در سال 2019 به آرامی تغییرات جدیدی ایجاد شود. طیف وسیعی از سمعک‌های Phonak به فن‌آوری Belong مجهز هستند. در حالی که فن‌آوری Belong کمی قدیمی‌تر از مارول است، اما هنوز هم پلت‌فرم خارق العاده‌ای است. اگر به دنبال سمعک‌های پشت‌گوشی BTE یا داخل گوشی از Phonak هستید، پس محدوده های Bolero و Virto Belong برای شما مناسب است.

 

جدیدترین سمعک‌های فوناک: Marvel

 

آیا سمعک‌های Phonak خوب هستند؟

باید بگویم بله. به طور کلی، هر تجربه‌ای که در زمینه سمعک Phonak داشته‌ام خوب بوده و کاربران از مزایایی که ارائه می‌دهند واقعاً راضی و خوشنود هستند. در ایران، برای مدتی افراد با سمعک‌های داخل گوشی فوناک مشکلات زیادی داشتند. این مشکلات بیشتر مربوط به اندازه و شکل سمعک بود و مربوط به قابلیت اطمینان و اعتبار محصول نبود. با این حال، فکر می کنم با معرفی Virto Titanium، این مسائل حل و فصل می‌شوند. آنها دائماً در حال انجام کارهای اساسی برای افزایش مزایای سمعک‌های خود هستند و توانایی آنها برای رسیدگی به شرایط پر سر و صدا و نویز دار نیز خوب است. 

تکنولوژی سمعک‌های فوناک Phonak

هنگامی که نوبت به سمعک‌های Phonak می‌رسد، محصولات آنها با سایر تولیدکنندگان سمعک تفاوت کمی دارد. آنها با استفاده از اعداد، سطح فناوری سمعک‌های خود را طبقه‌بندی می‌کنند و انواع سمعک‌های خود را با نام‌های مختلف تقسیم بندی می‌کنند. به عنوان مثال، برای طیف پرچمدار یا عالی سمعک Phonak از شماره 90 استفاده می‌شود، اما برای طیف سمعک‌هایی با تکنولوژی پایه شماره 30 را به کار میبرند. BTE های آنها Bolero نامیده می شود، ITE های آنها Virto نامیده می شود و RIC / RITE های آنها Audeo نامگذاری می شوند. آخرین محصول آنها پلتفرم Belong است، اولین طیف سمعک‌هایی که بر روی این پلتفرم ساخته شدند، Audeo (دستگاه های RIC) بود. در حال حاضر آنها دستگاه های Bolero را راه اندازی کرده اند و نشان دادند که قصد راه اندازی یک دستگاه سمعک جدید به نام Virto B-Titanium را دارند. 

انواع تجهیزات و لوازم جانبی در سمعک های فوناک

 • TVLink

TVLink مبدلی است که سیگنال صوتی تلویزیون های معمولی را به سیگنال بلوتوث تبدیل می کند و در نتیجه یک تلویزیون معمولی این قابلیت را پیدا می کند که به عنوان یک منبع بلوتوثی با iCom ارتباط برقرار کند.

 • ICom

این وسیله بعنوان رابط عمل  می کند.
اغلب با این وسیله می توان با با 8 منبع برای بلوتوث مانند لپ تاپ، موبایل و .... ارتباط برقرار کند

 • Click’n talk

فقط این دستگاه کوچک را به گوشی موبایل خود وصل کنید و سپس از مکالمات تلفنی خود لذت ببرید.

سمعک های فوناک ویژه کودکان

شنوایی از مهمترین حواس در رشد  ذهنی، زبانی و عاطفی در کودکان است و نقش بسیار مهمی در سیر بلوغ او دارد. فوناک بیش از چهل سال است که جدیدترین تکنولوژی ها را در سمعک های کودکان تعبیه کرده و تیم تحقیقاتی ویژه ای برای کودکان دارد. همواره کمپانی فوناک سمعک هایی خاص و نوآوری هایی شگرف برای کودکان دارد. رده سمعک های Phonak Sky V محصولاتی هستند که در نسل پردازشی Venture  تولید شده اند و به طور خاص برای کودکان و نیازهای خاص ایشان در مدل های قدرتی متفاوت و در چهار سطح کیفیتی - قیمیتی متفاوت (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته اند. مقاومت بالا نسبت به گرد و غبار و همچنین رطوبت قابلیت مهمی برای استفاده از کودکان را فراهم آورده است.

تجهیزات ویژه سمعک کودکان
فوناک کیفی را مخصوص کودکان طراحی کرده است که در آن تستر باتری، رطوبت گیر و جعبه مخصوص سمعک، گیره نگهدارنده، دمنده هوا برای اطمینان از باز بودن تیوب قالب، گوشی برای والدین یا پرستار کودک جهت چک کردن صدای سمعک و چندین عکس برگردان زیبا و متنوع همراه با کتابچه راهنما قرار دارد. بهترین مرجع برای تشخیص سمعک مناسب کودک شما، ادیولوژیست ها هستند. ادیولوژیست ها با تجربه و دانش خود بهتر می توانند نوع و مشخصات سمعک مناسب هر فرد را تشخیص دهند.


کلینیک نیک آوا با تجربه ای بالا در شنوایی سنجی، با توجه به شرایط و امکانات و سن و بخصوص بودجه مدنظر شما بهترین گزینه های سمعک فوناک را ارائه می دهد.

 

نمایندگی سمعک فوناک

 

سمعک های فوناک در محیط های مختلف

این سمعک ها در هر محیطی پاسخگوی نیاز شما کم شنوایان عزیز هستند. در محیط های زیر که به طور روزانه در آنها رفت و آمد و نیاز به برقراری ارتباط دارید.
از جمله این محیط ها:

 • مکالمه چهره به چهره یا یک به یک
 • جلسات کاری (بیزنس میتینگ)
 • در محیط آزاد مثل پارک و خیابان
 • هنگام تماشای تلویزیون
 • تماشای تلویزیون خانوادگی
 • هنگام مکالمه با تلفن
 • سر میز شام
 • در سینما و سالن موسیقی کنسرت
 • در رستوران، کافی شاپ و هر محیط شلوغ دیگر
 • هنگام نماز و مسجد

 

برای رزرو نوبت شنوایی سنجی، مشاوره و خرید سمعک های پیشرفته فوناک هم اکنون با کلینیک نیک آوا تماس بگیرید!

شماره تماس: ۸۸۷۹۴۳۷۴ - ۰۲۱
 

ما در کلینیک نیک آوا، بعد از مشاوره و ارزیابی تخصصی شنوایی، متناسب با نیازتان بهترین سمعک ها را به شما معرفی کرده و شما با توجه به بودجه خود می توانید آنها را انتخاب کنید.
در طی پروسه تجویز، تنظیم و نگهداری از سمعک، کلینیک نیک آوا همواره در کنار شما بوده و هرگز رهایتان نمی کند. این همراهی شامل گارانتی کامل محصولات و خدمات بعد از آن و بررسی های دوره ای و سالیانه می باشد.

 

 

انواع سمعک فوناک سوئیس 

سمعک Phonak Audeo B

نسل Belong جدیدترین نسل پردازشی سمعک های فوناک است که به هدف راحت کردن زندگی کاربران، گروهی از ویژگی های خلاقانه را در خود دارد. برخی از این ویژگی ها:

* مدلهای قابل شارژ

* برنامه اتوماتیک AutoSense OS 

* مدار جدید تراکم غیر خطی فرکانسی یا SoundRecover2 

سمعک های RIC یا Receiver in the cannal در نسل جدید پردازشی فوناک، Audeo B نام دارند. رسیور این نوع سمعک ها داخل کانال گوش قرار داشته و بقیه اجزا در قالب یک سمعک بسیار ظریف، پشت لاله گوش قرارگرفته و درواقع پنهان میشود. مدل R  یا Rechargeable  آن فقط در سطوح عملکردی 50 به بالا وجود دارد. 

سمعک Phonak Audeo V 

Phonak Audeo V  ها محصولات RIC نسل جدید Venture هستند. بلندگوی این سمعک‌ها در کانال گوش قرار می گیرد که مزایای دیگری از جمله افزایش پهنای باند فرکانسی و کاهش احتمال فیدبک را باعث میشود. دیگر ویژگی ها:

* به طور خاص برای کم شنوایی های شیب دار مناسبند.

* کاهش مصرف انرژی تا 30%

* Audeo  هایی که پسوند T در نام آنهاست، تله کویل و مدار اتوماتیک تلفن دارند.

Audeo V   ها در دو مدل و چهار سطح قیمتی-کیفیتی (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) به بازار عرضه شده اند و با توجه به نوع رسیوری که به آنها متصل می شود، می توانند مقادیر مختلفی از کم شنوایی را پوشش دهند.

سمعک فوناک Phonak Bolero V

تمامی سمعک های پشت گوشی نسل پردازشی Venture به نام Bolero شناخته می شوند که دارای مدل های متوسط، پاور و سوپرپاور است. همه مدل ها در چهار سطح قیمتی کیفیتی مختلف (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) عرضه می شوند.

برخی از ویژگی های این نسل پردازشی از سمعک ها :

* AutoSense OS: برنامه اتوماتیک این نسل از سمعک هاست و از ترکیب حداکثر 7 برنامه استفاده می کند تا صدای سمعک را بر تغییرات صوتی محیط، تطبیق داده که برنامه هایی مخصوص محیط های پژواکی، مخصوص ماشین و همچنین مخصوص شنیدن موسیقی در بین این 7 برنامه وجود دارد.

* Tinnitus Balance: مدار مخصوص تولید نویز و پوشش وزوز گوش که در تمام محصولات این نسل وجود دارد.

* IP 68: سمعک های پشت گوشی این نسل با دارا بودن شاخص IP 68 نسبت به آب و رطوبت مقاوم هستند و می توانند مواجهه با آب را تا عمق یک متری و تا یک ساعت تحمل کنند.

سمعک فوناک  Phonak Virto V

سمعک های داخل گوشی نسل جدید فوناک می باشند. در این نسل پردازشی به کلیه سمعک های داخل گوشی Virto V گفته می شود که دارای مدل های مختلف در اندازه ها و قدرت های متفاوت است. دیگر ویژگی های این مدل:

* 4 سطح قیمتی-کیفیتی مختلف (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰)

* مدل هایی با قابلیت های بی سیم و بلوتوثی کوچکتر

* سمعک های داخل گوشی فوناک جدید از اندازه کوچکتری برخوردار هستند و به مانند سمعک های دیگر نسل ونچر دارای برنامه های اتوماتیک فوق هوشمند، پوشاننده وزوز گوش، خاصیت نانو و ضدآبی تا شماره آی پی 68 و ویژگی ارتباط بلوتوثی دو گوشی هستند. 

سمعک فوناک Phonak Naída V

فوناک در سال 2007 با معرفی سمعک Naida و مدار ویژه SoundRecover تحولی در توقعات مبتلایان به کم شنوایی شدید تا عمیق ایجاد کرد.

* Naida S ، Naida Q و Naida V جایگزین Naida شده اند.

* Naida V ها، پر قدرت ترین سمعک های این نسل، به طور خاص برای کم شنوایی شدید تا عمیق است.

* در چهار سطح قیمتی کیفیتی مختلف (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) و دو مدل قدرتی SP و UP موجود است.

این سمعک فوق العاده قوی دارای فن آوری تغییر اتوماتیک برنامه (AutoSense OS)، تکنولوژی کاهش و پوشش وزوز گوش، مقاومت عالی در مقابل آب (IP 68)، ارتباط بیسیم دوگوشی بین  سمعک ها و کاهش عالی نویز محیطی است. علاوه بر این، نوآوری نایدا V موارد زیر نیز می باشد:

* SoundRecover 2: جدیدترین نوع تراکم فرکانسی که همزمان در کنار قابل شنیدن کردن فرکانس های بالا ، کیفیت طبیعی صدا را حفظ می کند.

* حدود 25 درصد باریک تر نسبت به نسل قبل است.

* در پوسته آنها الیاف شیشه به کار رفته است که ضریب نفوذ آلودگی و گرد و غبار را به حداقل می رساند. 

سمعک فوناک Phonak Audeo Q

در این دسته از سمعک ها، رسیور سمعک در کانال گوش قرار می گیرد و مابقی اجزا به شکل یک سمعک بسیار ظریف پشت لاله گوش پنهان می شود.

از مزایای این سمعک:

 • افزایش پهنای باند فرکانسی
 • صاف تر شدن پاسخ فرکانسی
 • کاهش احتمال وقوع فیدبک (سوت سمعک)
 • محبوبیت بیشتر از نظر ظاهری
 • بسیار ظریف و زیبا
 • به طور خاص برای کم شنوایی های شیب دار و همچنین برای کسانی طراحی شده اند که به ظاهر سمعک اهمیت زیادی می دهند.
 • Audéo Q ها در سه مدل و چهار سطح قیمتی – کیفیتی می توانند با رسیور های مختلف و در نتیجه با قدرت های مختلف ارائه شوند. 
 • کلیه مدل های Audéo Q مجهز به مدار ویژه ای جهت مدیریت وزوز گوش هستند.

سمعک فوناک Phonak Bolero Q

در نسل Quest یعنی محصولات سال 2014 فوناک، کلیه مدل های پشت گوشی Phonak Bolero Q نام دارند. با چهار مدل مختلف طیف وسیعی از میزان کم شنوایی را پوشش داده و همچنین سلایق مختلف را از بعد زیبایی شناختی برآورده می کنند. بدنه تمامی مدل های پشت گوشی با تکنولوژی پوشش نانو تولید شده است و مدل Bolero  Q  M-13 دارای شاخص IP 67  است که می تواند مواجهه با آب را به مدت 30 دقیقه و تا عمق یک متر تحمل کند. تمامی سمعک های نسل Phonak Quest در چهار سطح قیمتی-کیفیتی مختلف ارائه شده اند که با پسوند یک شماره (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) در نام آنها مشخص می شوند. دیگر ویژگی ها:

 • Speech in Wind: این مدار ویژه، نویز باد را در سمعک ها شناسایی کرده و با پردازش دوگوشی سمعک ها، سمعکی که سیگنال بهتری دریافت کرده شناسایی شده و سیگنال واضح تر به سمعک دیگر نیز ارسال میشود .
 • auto StereoZoom: در شرایطی که نویز محیط بسیار زیاد است این ویژگی با بطور اتوماتیک و به صورت پردازش دوگوشی و ایجاد یک شبکه ی 4 میکروفونی سیستم جهت داری میکروفن ها را طوری تنظیم کرده که کاربر براحتی و بدون اذیت شدن با محیط تعامل داشته باشد.  
 • DuoPhone: با بهره گیری از DuoPhone به محض نزدیک شدن گوشی تلفن به سمعک، سیگنال به صورت دوگوشی دریافت شده تا راحتی مکالمه را برای کاربر به وجود آورد. همچنین صداهای محیطی کاهش داشته تا نویز و صداهای آزاردهنده برای فرد کاهش یابد.
 • این سمعک ها در رنگبندی های بسیار متعددی برای تمام سلیقه ها وجود دارد.
 • سمعک Bolero Q در۴ مدل مختلف در ۳ سطح عملکردی متفاوت 50 ، 70 و 90 ارائه می شود.
 • Bolero Q-M312: مناسب برای افت شنوایی در محدوده خفیف تا نسبتا شدید (Mild to Moderately Severe) / باتری: ۳۱۲
 • Bolero Q-M13: ضد آب، مناسب برای افت شنوایی در محدوده خفیف تا شدید (Mild to Severe) / باتری: ۱۳
 • Bolero Q-P: مناسب برای افت شنوایی در محدوده خفیف تا شدید (Mild to Severe) / باتری: ۱۳
 • Bolero Q-SP: مناسب برای افت شنوایی در محدوده متوسط تا بسیار عمیق (Moderate to Profound) / باتری: ۱۳

سمعک فوناک Phonak Sky V

راه حلی ویژه برای کودکان
حس شنوایی برای شکل گیری گفتار و زبان در کودکان حیاتی است و در صورتی که نقصی در شنوایی کودک وجود داشته باشد بر رشد مهارت های کلامی و شناختی تاثیر بسیار  منفی و غیرقابل جبران می گذارد. کمپانی فوناک برای خلق راه حل های شنوایی برای کودکان در جهان زبانزد است. سمعک های Phonak Sky V به طور ویژه برای کودکان و نیازهای کودکان ساخته شده است. این سمعک پیشرفته یکی از ضدآب ترین سمعک های موجود برای کودکان است.

ویژگی های این سمعک:

 • SoundRecover 2: فن آوری پیشرفته ی انتقال فرکانسی است که فرکانس های مناطق مرده حلزون را به فرکانس های قابل شنیدن منتقل می کند که موجب بالا رفتن تشخیص و وضوح گفتار می شود.
 • AutoSense Sky OS: اولین برنامه اتوماتیک مخصوص کودکان که علاوه بر تطبیق پذیری سمعک با تغییرات صوتی محیط بهترین دریافت گفتار را برای کودک ایجاد کند. 
 • چراغ نشانگر: چراغ نشانگری بر روی این گروه سمعک ها  که برای اینکه والدین یا مربیان بتوانند از صحت عملکرد سمعک و اجزای آن مطلع شوند بسیار کاربردی است. 
 • گفتار در 360 درجه
 • قفل درب باتری: تمام مدل های این گروه به قفل در باتری مجهز هستد تا کودک به باتری دسترسی نداشته باشند. چراکه باتری ها به دلیل وجود سرب و جیوه در آنها، سمی هستند.
 • برنامه های هوشمند شنیداری ذخیره شده بر روی سمعک

سمعک فوناک Phonak Virto Q

در نسل Quest یعنی محصولات سال 2014 فوناک، کلیه مدل های  داخل گوشی Phonak Virto Q  نامیده می شوند. تمامی سمعک های این نسل در چهار سطح قیمتی-کیفیتی مختلف ارائه شده اند که با پسوند یک شماره (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) در نام آنها مشخص می شوند. ویژگی های این مدل:

 •  Speech in Wind: این مدار ویژه، نویز باد را در سمعک ها شناسایی کرده و با پردازش دوگوشی سمعک ها، سمعکی که سیگنال بهتری دریافت کرده شناسایی شده و سیگنال واضح تر به سمعک دیگر نیز ارسال میشود.
 • auto StereoZoom : در شرایطی که نویز محیط بسیار زیاد است این ویژگی بطور اتوماتیک و به صورت پردازش دوگوشی و ایجاد یک شبکه ی 4 میکروفونی سیستم جهت داری میکروفن ها را طوری تنظیم کرده که کاربر براحتی و بدون اذیت شدن با محیط تعامل داشته باشد.
 • DuoPhone: با بهره گیری از DuoPhone به محض نزدیک شدن گوشی تلفن به سمعک، سیگنال به صورت دوگوشی دریافت شده تا راحتی مکالمه را برای کاربر به وجود آورد . همچنین صداهای محیطی کاهش داشته تا نویز و صداهای آزاردهنده برای فرد کاهش یابد.
 • تمامی سمعک های نسل Phonak Quest در چهار سطح قیمتی-کیفیتی مختلف ارائه شده اند که با پسوند یک شماره (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) در نام آنها مشخص می شوند و هریک امکانات و ویژگی های خاص خود را دارا هستند. 

سمعک فوناک Phoanak Naída Q

نسل Quest محصولات سال 2014 فوناک هستند و Naida Q ها پرقدرت ترین سمعک های این نسل است که دو مدل SP و UP دارد. این سمعک ها نیز از نظر قیمتی-کیفیتی به چهار سطح (30-50-70-90) تقسیم می شوند. برخی ویژگی های این سمعک ها عبارتند از:

 • WhistleBlock Technology: بدون شک WhistleBlock بهترین نوع از مدارات حذف فیدبک یا سوت سمعک است. از آنجایی که این مدار فقط در صورت وقوع فیدبک فعال می شود، در شرایط مختلفی میزان مورد نیاز حذف فیدبک را اعمال کرده و البته بهره صداهای مورد نیاز را کاهش نمیدهد.
 • Binaural Voice Stream Technology: تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در 360 درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.
 • مقاومت نسبت به آب و رطوبت: Naida Q می تواند مواجهه با آب را تا نیم ساعت و تا عمق یک متری آب تحمل کنند.

سمعک فوناک Phonak Dalia

Phonak Dalia، دارای مدل های مختلف داخل گوشی و پشت گوشی می باشد. قابلیت های سمعک های این خانواده عبارتند از: 

 • پردازش سیگنال در 4 کانال حقیقی
 • دارای 4 برنامه دستی
 • پیشرفته ترین مدار حذف نویز 
 • دارای SoundRecover یا تراکم غیر خطی فرکانسی
 • جهت داری تطبیقی میکروفن ها از نوع UltraZoom 
 • پیشرفته ترین تکنولوژی حذف فیدبک یا سوت سمعک
 • سازگار با سیستم FM 
 • سازگار با موبایل
 • دارای حافظه برای ثبت اطلاعات استفاده از سمعک 

سمعک فوناک Phonak Tao Q

امکان ارائه سمعک های داخل گوشی ظریف با قدرت بالا در این محصولات وجود دارد و در دو سطح قیمتی و کیفیتی 15 و 10 به ترتیب دارای 4 و 3 کانال پردازش صدا هستند.

سمعک فوناک Phonak Baseo Q

Baseo Q ها، سمعک های پشت گوشی فوناک هستند که با دارا بودن 4، 3 و 2 کانال پردازشی در مدل های مختلف، سیستم پردازشی جدید فوناک را به سطح Basic آورده اند. Baseo Q ها دارای سه سطح قیمتی کیفیتی 15، 10 و 5 هستند و با بهرمندی از کیفیت خوب صدا و قیمت متعادل، باعث شده اند که افراد بیشتری بتوانند از سمعک های مدرن و به روز دنیا استفاده کنند.

سمعک فوناک Phonak Naida S

از سال 2007 که فوناک اولین سمعک های Naida با مدار تراکم فرکانسی SoundRecover را معرفی کرد، این نام برای افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق نامی آشنا بوده است.  Naida S ها سمعک های فوق قوی هستند که در دو مدل قدرتی SP و UP عرضه می شوند. سطوح عملکردی یا قیمتی این نسل ها چهار گروه بوده که با اعداد رومی در پسوند نام آنها مشخص می شده است (I-III-V-IX). اما با توجه به ورود نسل های Quest و Venture و ارائه مدل های بالاتر سطوح بالاتر این نسل حذف شده اند و فقط Naida S I با توجه به قدرت بالا و قیمت مناسب آن همچنان طرفداران خاص خود را دارد. از دیگر ویژگی های Naida S I به موارد زیر می توان اشاره کرده:

 • تراکم غیر خطی فرکانسی SoundRecover
 • چهار کاناله
 • مدار حذف فیدبک پیشرفته WhistleBlock
 • مدار حذف نویز
 • جهت داری میکروفن ها

 

 خرید سمعک های پیشرفته فوناک

 

برای رزرو نوبت شنوایی سنجی، مشاوره و خرید سمعک های پیشرفته فوناک هم اکنون با کلینیک نیک آوا تماس بگیرید!

شماره تماس:  ۸۸۷۹۴۳۷۴ - ۰۲۱

 

 


مطالب مرتبط با سمعک فوناک | نمایندگی سمعک phonak

پیرگوشی چیست؟ | علائم پیرگوشی | علل و درمان پیرگوشی

پیرگوشی چیست ؟ پیرگوشی افت تدریجی و پیشرونده‌ی کم شنوایی حسی-عصبی است و رایج ترین علت کم شنوایی محسوب می‌شود. در این مقاله شما را با علل و علائم پیرگوشی و درمان پیرگوشی آشنا خواهیم کرد.

استفاده از سمعک در کودکان | مدل های مختلف سمعک کودکان

تجویز و تنظیم سمعک کودکان در کلینیک نیک آوا | راهنمای استفاده از سمعک در کودکان | معرفی بهترین نوع سمعک کودکان

سمعک سالمندان | بهترین سمعک برای سالمندان

تجویز سمعک سالمندان در کلینیک نیک آوا : پیرگوشی لزوم استفاده از سمعک را برای سالمندان ایجاد می‌کند. پیرگوشی یک‌دفعه اتفاق نمی‌افتد بلکه فرآیندی است که با افزایش سن به مرور تشدید می‌شود. بالا رفتن کی ...

قیمت سمعک استخوانی | کاشت سمعک استخوانی

سمعک استخوانی چیست ؟ سمعک استخوانی در واقع نوعی وسیلۀ تقویت‌کنندۀ صداست که ارتعاشات را به جای سوراخ گوش از پشت گوش وارد  می‌کند. برای آگاهی از قیمت سمعک استخوانی و کاشت سمعک استخوانی با نیک آوا تماس ب ...

سمعک شارژی با باتری قابل شارژ | سمعک شارژی بدون باتری

سمعک شارژی نوعی سمعک است که مشکل تعویض باتری را به طور کلی حل می‌کند. بعد از خرید سمعک شارژی کافیست شما خود دستگاه را به پریز برق متصل کنید و صبر کنید تا در زمان موردنظر شارژ آن انجام شود. برای قیمت س ...

معرفی انواع سمعک عینکی | قیمت سمعک های عینکی

سمعک عینکی نوعی از سمعک است که برای نخستین بار در دهۀ 50 میلادی ساخته شده است. این نوع سمعک روی عینک طراحی شده است و به‌ویژه برای بیمارانی که هم مشکل بینایی و هم مشکل شنوایی دارند کاربردی است. برای مش ...

بدشکلی های گوش خارجی | آترزی گوش چیست | میکروتیا

بدشکلی های گوش خارجی: آترزی گوش چیست | علت آترزی و میکروتیای گوش چیست | میکروتیا چیست؟ | درمان میکروتیا | درمان آترزی گوش

قیمت سمعک نامرئی iic | نکات کلیدی خرید سمعک نامرئی | فروش سمعک نامرئی

قیمت سمعک IIC: کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور است که مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

از کجا و چگونه سمعک بخرم ؟

همواره قبل از گرفتن سمعک ، لازم است که فرد تحت یک ارزیابی شنوایی قرار گیرد تا نوع و میزان کم شنوایی وی مشخص شود.این فرایند توسط متخصص شنوایی ( ادیولوژیست یا شنوایی شناس ) انجام میپذیرد.

قیمت سمعک - خرید سمعک گوش - فروش انواع سمعک

خرید سمعک با مناسب ترین قیمت از نیک آوا - فروش سمعک با تسهیلات ویژه - جهت مشاهده قیمت سمعک ها در انواع مختلف داخل گوشی و پشت گوشی کلیک کنید.

فوناک یکی از برند های به نام در حوزه تولید سمعک است که امروزه توجه بسیاری از کاربران سمعک را با وضوح و کیفیت بالای صدا در سمعک های خود، جلب کرده است.

کلینیک تخصصی شنوایی نیک آوا با دارا بودن افراد متخصص با توجه به الگوی کم شنوایی شما بهترین مدل از سمعک های فوناک و سایر برند ها را برای شما تجویز می کند و مدرن ترین راه های برطرف کردن مشکلات شنوایی را پیش پای شما می گذارد.

سمعک های فوناک در چندین رده و در انواع و مدل های مختلفی ارائه می شوند. بنابراین با توجه به این که رنج کیفیتی وسیعی را شامل می شوند، رنج قیمتی متفاوتی در مدل های مختلف این برند مشاهده می شود. بعد از استفاده از سمعک های این برند متوجه می شوید که کیفیتی که دریافت کرده اید چندین برابر قیمتی بوده که پرداخت کرده اید. قیمت سمعک های فوناک با توجه به کیفیت بسیار بالا ان ها بسیار مناسب بوده است.

فوناک سمعک های خود را در انواع مختلف و در لیست وسیعی عرضه کرده است. برند فوناک با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تمامی نیاز کاربران خود از سیستم شنوایی را پاسخ گو بوده و انواع مختلفی از سمعک های پشت گوشی، داخل گوشی و نامرئی و... را به کاربران خود ارائه داده است.

امروزه فوناک یکی از برترین انواع سمعک نامرئی را به کاربران سمعک ارائه می دهد. این سمعک ها، به طور کامل وارد کانال گوش شده و ردی از آن دیده نمی شود و علاوه بر این هماهنگی رنگ سمعک های نامرئی با رنگ پوست شما به معنای واقعی کلمه آنها را نامرئی جلوه می دهد.

فوناک از برترین برند های تولید کننده سمعک می باشد که کیفیت صدای فوق العاده و ظاهر بسیار شکیل را به کاربران خود ارائه می دهد. بنابراین سمعک های فوناک یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که متقاضی استفاده از سمعک هستند و کیفیت روابط اجتماعی شان برای شان مهم است.