سمعک Unique

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: 

سمعک Unique
برای معرفی سمعک جدید Unique بیش از 2 سال از آخرین محصول کمپانی ویدکس می گذرد. به ادعای کمپانی ویدکس سمعک جدید و منحصر به فرد Unique به فن آوری پیشرفته ی کاهش نویز باد و سیستم پردازش صدای کاملا جدیدی مجهز است که به طور خودکار و بدون تغییر دستی برنامه، محیط شنیداری را آنالیز کرده و بهترین تنظیمات را ارائه می دهد.

در نهایت لوازم جانبی جدید COM-DEX نیز معرفی شده است که رابط میان گوشی موبایل هوشمند و سمعک می باشد.
 
سمعک فراهوشمند یونیک ویدکس (Unique) محصول سال 2015 شرکت ویدکس دانمارک است و از تمامی ویژگی های پردازش بی سیم اعم از یکپارچه سازی صدا و شبیه سازی شنوایی دو گوشی برخوردار است. سمعک یونیک Unique در هر ثانیه بیش از صد محیط شنوایی را آنالیز می کند و با توجه به شرایط صوتی محیط بین برنامه های شنیداری خود به صورت کاملا خودکار سوئیچ می کند. از دیگر ویژگی های این سمعک پردازش آهسته ترین و بلندترین صداها بدون اعوجاج و با بالاترین کیفیت است که منجر به افزایش محدوده ی پویایی شنوایی می شود. سمعک یونیک مجهز به یکی از سریع ترین سیستم های پردازشی به نام JUMP می باشد و از برنامه ی Zen به جهت کاهش پیشرفته ی وزوز گوش برخوردار است. یکی از مزایای سمعک یونیک نسبت به مدل قدیمی تر Dream مدارات پیشرفته ی کاهش نویز باد است که منجر به بهبود بیش از پنجاه درصد درک گفتار در حضور باد می شود. 

کلینیک سمعک نیک آوا سمعک یونیک Unique را در مدل های داخل گوشی CIC، ITC و پشت گوشی Fusion ، Passion ، Fashion و Power با بهترین تسهیلات بیمه ای و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.  
 

شما اولین نفری باشید که نظر می دهد
ارسال نظر جدید
کد امنیتی

امتیاز دهید: