سمعک هانساتون (Hansaton)


سمعک هانساتون آلمان | نمایندگی سمعک Hansaton

سمعک وسیله‌ای جهت تقویت صدا برای افرادی است که دچار کم شنوایی (از حدود ملایم تا عمیق) هستند. سمعک برای افرادی که دارای شنوایی طبیعی هستند، مناسب نیست. افراد کم شنوا به سمعک نیاز دارند چون باید در حد نرمال صحبت های دیگران را به طور واضح بشنوند، موقعیت های اضطراری را راحت تر درک کنند (زنگ خطر و ... ) ، به طور کلی زندگی فعال تری داشته باشند. البته اگر چه سمعک کمک بسیاری به شنوایی اشخاص کم شنوا می کند، اما نمی تواند به خوبی گوش طبیعی انسان عمل کند .

سمعک هانساتون (Hansaton) چیست؟

سمعک هانساتون یکی از سمعک های رده اول دنیاست که توسط کشور آلمان تولید می‌شود و در سراسر دنیا دو سال گارانتی دارد. سمعک‌های هانساتون اندازه جمع‌و‌جوری دارند، ولی کیفیت ساخت و صدای خروجی آنها بسیار خوب است و بدون مشکل می‌توانید از آنها استفاده کنید.

معرفی کامل کمپانی سمعک هانساتون (Hansaton)

کمپانی هانساتون یکی از تولید کنندگان مطرح سمعک های پیشرفته با دنیای از تجارب نورآرانه و سنت های دیرینه است. این کمپانی همه تمرکز خود را بر بازگرداندن شادی و رفاه به زندگی افرادی معطوف کرده که از نظر شنوایی دچاراختلال شده اند. 
کمپانی هانساتون یک شریک تجاری قابل اعتماد برای همه متخصصان شنوایی سنجی است. مدیر عامل این کمپانی، خود را یکی از سرمایه گذاران مشترک می داند و درصدد ارائه راه حل هایی برای موفقیت در عرصه شنوایی است. این کمپانی در سال 1957 توسط رادولف جی.ای. فیشر تاسیس شده است. امروزه بیشتر از 150 کارمند مسئول ارائه و پخش تولیدات هانساتون به بیشتر از 70 کشور جهان هستند. برای شرکت هانساتون این موفقیت ها باعث ایجاد انگیزه و تعهد مضاعف شده است تا با جستجوی راه های جدید به ترقی در زمینه پیشرفت و گسترش شنوایی و ابزارهای شنوایی کمک کنند. هانساتون همواره در راستای شنیدن و درک بهتر گفتار تلاش نموده و این امر را سرلوحه خود قرار داده است .
از ویژگی قابل توجه این نوع سمعک وجود ظاهر کوچک و کیفیت صدای بسیار صاف و بدون خش خش و از همه مهمتر، همه سمعک های هانساتون محصول سال ۲۰۱۶ و دارای به روز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا هستند.

انواع مختلف سمعک هانساتون (Hansaton)

•    سمعک Sound: این سمعک با طراحی منحصر به فرد خود دارای کیفیت صدای شگفت انگیز است. این مدل در شرکت هانساتون فقط به صورت RIC موجود است. به این معنی که رسیور سمعک در کانال گوش بیمار قرار می گیرد که سبب می شود کیفیت صدا بسیار طبیعی تر باشد.
•    سمعکJam: سمعک جدید Jam محصول سال 2016 شرکت هانساتون است. در این مدل طیف وسیعی از انواع مدل های سمعک با تکنولوژی پیشرفته خود در کوچک ترین اندازه ها موجود است. این سمعک در مدل های پشت گوشی(BTE)  و داخل گوشی(CIC/ITC/ITE)  دیده می شود که به نیاز های شخصی افراد پاسخ می دهد.
•    سمعک Beat: این مدل جز سمعک های الترا و سوپر پاور است که با قدرت و محدوده پویایی وسیع خود سبب بهبود درک گفتار و کیفیت فوق العاده صدا برای بیماران می شود. اگر شما از کم شنوایی شدید تا عمیق رنج می برید، Beat بهترین انتخاب برای شماست که می توانید با آن شنوایی طبیعی را تجربه کنید. 
•    سمعکFlow: این مدل با عملکرد استثنایی و با قیمتی مناسب طراحی شده که در سه سایز متفاوت برای بیماران موجود است.

قیمت سمعک هانساتون (Hansaton)

سمعک‌های موجود در بازار بسته به نوع طراحی، کیفیت، جنس ساخت، کمپانی سازنده و امکانات خود قیمت‌های متفاوتی دارند. هرچقدر تکنولوژی های به کار رفته در ساخت سمعک، پیشرفته تر باشند، به همان اندازه قیمت سمعک افزایش خواهد یافت. سمعک‌های هانساتون نیز از این قاعده مستنثی نیستند و در حالت کلی، سمعک های هانساتون، به طور متوسط  با قیمت بین یک میلیون و پانصد هزار تا 7 میلیون تومان به فروش می‌رسند.
 

برای آگاهی از قیمت انواع سمعک کلیک کنید

 


مطالب مرتبط با سمعک هانساتون (Hansaton)

پیرگوشی چیست؟ | علائم پیرگوشی | علل و درمان پیرگوشی

پیرگوشی چیست ؟ پیرگوشی افت تدریجی و پیشرونده‌ی کم شنوایی حسی-عصبی است و رایج ترین علت کم شنوایی محسوب می‌شود. در این مقاله شما را با علل و علائم پیرگوشی و درمان پیرگوشی آشنا خواهیم کرد.

تست شنوایی‌ سنجی | انواع تست ادیومتری کودکان و بزرگسالان

تست شنوایی‌ سنجی یا تست ادیومتری چگونه انجام می‌شود؟ تست شنوایی‌ سنجی یک سری آزمون‌هایی است که عملکرد گوش‌های شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. معرفی انواع تست شنوایی سنجی و ابزارهای تست شنوایی سنجی آنل ...

استفاده از سمعک در کودکان | مدل های مختلف سمعک کودکان

تجویز و تنظیم سمعک کودکان در کلینیک نیک آوا | راهنمای استفاده از سمعک در کودکان | معرفی بهترین نوع سمعک کودکان

سمعک سالمندان | بهترین سمعک برای سالمندان

تجویز سمعک سالمندان در کلینیک نیک آوا : پیرگوشی لزوم استفاده از سمعک را برای سالمندان ایجاد می‌کند. پیرگوشی یک‌دفعه اتفاق نمی‌افتد بلکه فرآیندی است که با افزایش سن به مرور تشدید می‌شود. بالا رفتن کی ...

سمعک شارژی با باتری قابل شارژ | سمعک شارژی بدون باتری

سمعک شارژی نوعی سمعک است که مشکل تعویض باتری را به طور کلی حل می‌کند. بعد از خرید سمعک شارژی کافیست شما خود دستگاه را به پریز برق متصل کنید و صبر کنید تا در زمان موردنظر شارژ آن انجام شود. برای قیمت س ...

معرفی انواع سمعک عینکی | قیمت سمعک های عینکی

سمعک عینکی نوعی از سمعک است که برای نخستین بار در دهۀ 50 میلادی ساخته شده است. این نوع سمعک روی عینک طراحی شده است و به‌ویژه برای بیمارانی که هم مشکل بینایی و هم مشکل شنوایی دارند کاربردی است. برای مش ...