تکنولوژی سرکوب وزوز در سمعک های اتیکن

فن آوری Tinnitus SoundSupport: این تکنولوژی با امکان ارائه ی انواع اصوات پهن باند، باریک باند و اصوات پوشاننده با تم صدای اقیانوس امروزه در رده ی برترین تکنولوژی های سرکوب وزوز در دنیا قرار دارد. ویژگی منحصر به فرد این فن آوری، امکان تنظیم اتوماتیک پوشاننده وزوز با شیب ادیوگرام و بهره گیری از تم صدای اقیانوس است که اخیرا در مقالات نوروساینس به عنوان برترین پوشاننده وزوز از دیدگاه بیماران معرفی شده است.

همچنین بخوانید
اصلا نگران نباشید این سمعک- این سمعک به معنای استفاده از دو گوش مانند کار یکه از ابتدا میکردیم است.باید بگوییم سمعک دوگوشی به جز هزینه خرید دو سمعک خیلی بهتر از تجویز یک سمعک است.
مایکان زیمنس در فیلتر کردن نویزهای ناخواسته و ارائه ی صدایی طبیعی و با کیفیت سرآمد است. این فن آوری گفتار و سر و صدای زمینه را پردازش و از هم جدا می کند و وضوح گفتار را به حداکثر می رساند.
کلینیک نیک آوا با بهره گیری از متخصصان شنوایی با مدرک دکتری تخصصی شنوایی شناسی توانسته است گامی در راستای ارائه خدمات علمی به جامعه ی کم شنوا بردارد.
تجویز سمعک با ارزیابی های اولیه ی شنوایی و قالب گیری از گوش شروع می شود و با جلسات تنظیم و پیگیری های بعدی به پایان می رسد.
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


دیدگاه کاربران
فیروز ابوالحسنی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1396

سلام من حدود 20 سال که وزوزگوش دارم ایا این دستگاه Tinnitus SoundSupport برای کم کردن صدای وزوز خوب می باشد وقیمت ان چند می شود با تشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 22 مهر 1397

سلام. پوشاننده های وزوز بسیار کاربردی و مفید هستند. این تکنولوژی در سمعک وجود دارد و برای افرادی تجویز می شود که وزوز همراه با کم شنوایی دارند. در مورد شما اطلاعات بیشتری نیاز دارم. موفق باشید