بهترین تجویز
کلینیک نیک آوا با بهره گیری از متخصصان شنوایی با مدرک دکتری تخصصی شنوایی شناسی توانسته است گامی در راستای ارائه خدمات علمی به جامعه ی کم شنوا بردارد.
بهترین تنظیم
کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور با تجهیزات پیشرفته ی REM برای تنظیم سمعک و مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.
تضمین بهترین قیمت
در کلینیک نیک آوا شما می توانید پیشرفته ترین سمعک ها را با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش را با مناسب ترین قیمت ها دریافت کنید.
مدارک کامل بیمه ها
برای تمامی بیمه ها تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است و تمامی مدارک از جمله گواهی پزشک متخصص بدون هزینه در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده می شود.
بهترین خدمات پس از فروش
تمامی سمعک های تجویز شده از دو سال گارانتی بی قید و شرط بین المللی، پنج سال تنظیم و کنترل شنوایی رایگان و ده سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند.
تضمین اصالت کالا
سمعک نیک آوا اصالت تمامی کالاهایش را تضمین و تمامی آن ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می کند. از این رو اصل بودن همه محصولات را تضمین می کنیم.

سمعک نیک آوا


صدا طعم زندگی است

در این وب سایت، شما می توانید اطلاعات عمومی درباره کم شنوایی، از جمله پیشرفت های موجود در تشخیص و درمان، مروری بر انواع سمعک ها از جمله سمعک نامرئی، قیمت سمعک و کمک های مالی بیمه ها را بیابید.

ما در کلینیک سمعک نیک آوا با ارائه ی خدماتی علمی و مقرون به صرفه جهت کمک به جامعه کم شنوا حداکثر تلاش خود را خواهیم کرد.

دلایل استفاده از سمعک
عدم استفاده از سمعک بر زندگی فرد کم شنوا و اطرافیانش تاثیر سوء خواهد گذاشت. برای استفاده از سمعک دلایل زیادی وجود دارد در ادامه به ۲۰ دلیل اشاره خواهد شد.
انتخاب سمعک مناسب
هنگام انتخاب سمعک باید به این نکته توجه داشته باشید که یک مارک یا یک مدل خاص سمعک برای تمام انواع کم شنوایی مناسب نیست.
کم شنوایی
خوب است بدانیم که حدود هشتصد میلیون نفر در سراسر دنیا به درجاتی از کم شنوایی مبتلا هستند و حدود نیمی از این افراد نسبت به کم شنوایی خود آگاهی ندارند.
مراحل تجویز سمعک
تجویز سمعک با ارزیابی های اولیه ی شنوایی و قالب گیری از گوش شروع می شود و با جلسات تنظیم و پیگیری های بعدی به پایان می رسد.
بهترین مارک سمعک
بهترین مارک های سمعک: قبل از تهیه ی سمعک، شش کمپانی تولید کننده ی عمده ی سمعک در جهان را بشناسید. نکاتی که قبل از خرید سمعک بهتر است بدانید
سمعک نامرئی IIC
سمعک های نامرئی یا IIC کوچکترین سمعک های داخل گوشی هستند. کلینیک نیک آوا از معدود مراکز کشور مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.