سمعک اتیکن


سمعک اتیکن | ویژگی های سمعک اتیکن - نمایندگی سمعک اتیکن دانمارک
 
سمعک اتیکن توسط یک تولید کننده وسایل کمک شنیداری در دانمارک به دنیا معرفی شد . در واقع اتیکن در سال 1904 توسط یک مرد بنام هانس دمانت که درصدد کمک به همسر کم شنوای خود بود تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین شرکت های بزرگ تولید کننده سمعک در جهان است و مدتهاست در زمینه تحقیقات شنوایی فعال است .
 
این شرکت متعهد به ارائه بالاترین استاندار حرفه ای و بالاترین میزان کیفیت سمعک های موجود در دنیاست . این شرکت با استفاده از منابع مختلف خود برای کمک به اطمینان از تولید بهترین و مفید ترین سمعک ها اقدام می کند .
 
 
اتیکن اداره تحقیقات اریک شولم  را که بزرگترین مرکز تحقیق در جهان است ، اداره می کند.  در این مرکز، توسعه دهندگان سمعک به صورت یکپارچه کار می کنند و تلاش می کنند تا انتظارات ، نیازها و تعاملات روزمره افراد کم شنوا را بررسی نمایند . اتیکن مدیکال ، شرکت خواهر اتیکن ، در سال 2009 تاسیس شد تا به ارائه تجهیزات خاص برای افرادی که نیاز به استخوان غضروفی برای درمان کم شنوایی دارند کمک کند .
 
 هدف اصلی اتیکن مدیکال این است که توانایی افراد با کم شنوائی مخلوط یا ناشنوائی یک طرفه را تقویت کرده و با توسعه و ارائه راه حل های مختلف به افرادی که دارای کم شنوایی هستند و نمی توانند با سمعک های سنتی درمان شوند کمک کند.  این نوع از کم شنوایی می تواند شامل یک کانال گوش یا گوش میانی (کاهش شنوایی هدایت کننده یا مخلوط) و یا ناشنوائی یک طرفه باشد.  اتیکن مدیکال برای این افراد ، پردازنده های صوتی، لوازم جانبی، اجزای ایمپلنت و ابزارهای مختلف جراحی تولید می کند .
 
سمعک اتیکن بیشتر از قیمت به نیاز بیمار توجه دارد. طیف گسترده ای از سمعک های اتیکن ، شامل دستگاه های کوچک و کاملا نامرئی ، برای کسانی که می خواهند سمعک را به آسانی در پشت گوش استفاده کنند  وجود دارد .
 


یکی از دلایل عملکرد با دوام سمعک های اتیکن، ارزیابی های دقیق دوره ای و همچنین تلاش برای دستیابی به بالاترین استاندارد کیفی ممکن است. پوشش نانو در سمعک های جدید اتیکن یکی از این اقدامات بوده است که آن را واجد دریافت استاندارد IP58 نموده است که نشان دهنده ی مقاومت بالای سمعک های اتیکن به نفوذ گرد و خاک و آب است. به علاوه، پیشرفته ترین تکنولوژی سرکوب وزوز گوش در اختیار سمعک اتیکن می باشد.سمعک نیک آوا یکی از نمایندگی های اتیکن ایران است و با ارائه ی جدیدترین محصولات کمپانی اتیکن و خدمات پس از فروش و ارائه ی گارانتی بی قید و شرط بین المللی توانسته است گامی در راستای ارائه خدمات و یاری رسانی به جامعه ی کم شنوا بردارد .

انواع سمعک اتیکن

 

انواع سمعک اتیکن

1.سمعک Oticon Agil : یک سری از دستگاه های شنوایی پیشرفته است که برای افراد با کم شنوایی پیشرفته و درک بهتر صدا طراحی شده اند.  این دستگاه ها دارای یک تراشه پردازش صوتی پیشرفته هستند که به آنها اجازه می دهد تا بسیار بیشتر از سمعک های قدیمی کارایی داشته باشند .
 

2.سمعک Oticon Intiga : مجموعه ای از دستگاه های کوچک گیرنده در گوش ،  با کارایی بالا است.  این نوع از سمعک اتیکن دارای تراشه پردازش صوتی با سرعت بالا و همچنین فن آوری بی سیم است تا به دستگاه ها کمک کند تا صداها را در محیط فرد مشخص کند .
 

3.سمعک  Oticon Acto : فناوری برتر سمعک اتیکن در بسته بسیار ارزان تر را به افراد کم شنوا ارائه می دهد.  این دستگاه ها که در سبک های متنوعی در دسترس هستند، برای شنیدن استثنایی با حداکثر راحتی برای افراد طراحی شده اند .
 

4.سمعک Otichon Chili : سمعک های فوق العاده قدرتمندی هستند که برای کمک به شنوایی افراد مبتلا به ضایعات شنوایی شدید طراحی شده اند.
 

5.سمعک Oticon Ino : این نوع از سمعک اتیکن با قیمت مناسب ، عملیات اساسی را با تکنولوژی پردازش صحیح و راحت انجام می دهد و در طیف گسترده ای از سبک ها و رنگ ها طراحی شده است .
 

6.سمعک Oticon get : این نوع از سمعکها برای افرادی که دارای افت شنوایی هستند مناسب بوده و دارای یک سبک مدرن هستند، به راحتی کار می کنند و برای ارائه پردازش صحیح و راحت صدا طراحی شده اند.
 

7.سمعک Oticon Safari : سمعک خاص برای کودکان هستند. این نوع  سمعک اتیکن برای پاسخگویی به نیازهای نوزادان، کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

 
برای اطلاعات تخصصی در مورد هریک از این مدل ها ما بهترین و پرفروش ترین مدل های سمعک اتیکن را در پایین صفحه با اطلاعات تخصصی آنها آورده ایم.
 
 
فناوری ها و ویژگی های سمعک اتیکن را اینجا ببینید : ویژگی های سمعک اتیکن
 

مطالب مرتبط با سمعک اتیکن

قیمت سمعک اتیکن

فروش ویژه سمعک نیک آوا سمعک های عرضه شده در کلینیک نیک آوا با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش است. قابلیت ها و تکنولوژی های دیگر سمعک اتیکن باعث خرید بالای این نوع سمعک در دنیا

قیمت سمعک نامرئی iic

قیمت سمعک IIC: کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور است که مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

پلت فرم INIUM Sense

پلت فرم پردازشی جدید کمپانی اتیکن Inium Sense نامیده می شود که محصولات جدید و بسیار پیشرفته ی Nera2، Alta2 و Ria2 در این رده بندی قرار می گیرند. فن آوری Inium Sense با تقلید از پردازش شنوایی مغز و افز ...

سمعک Alta2/Alta2pro

سمعک Alta2 پیشرفته ترین و کامل ترین سمعک کمپانی اتیکن محسوب می شود. این سمعک دارای کیفیت صدایی بسیار شفاف و سرعت پردازش بسیار بالایی است. فن آوری BrainHearing موجب درک بسیار عالی گفتار در محیط های

سمعک Nera2/Nera2 Pro

سمعک Nera2 اتیکن مجهز به پلت فرم پیشرفته ی Inium Sense است که در سمعک بسیار پیشرفته ی Alta2 موجود می باشد و کاربران کم شنوا می توانند این فن آوری پیشرفته را با قیمتی مناسب تر دریافت نمایند. ویژگی های ...

سمعک Ria2/Ria2 Pro

سمعک Ria2 با برخورداری از پلت فرم Inium Sense سمعکی مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد که صدایی بسیار طبیعی و شفاف را ارائه می دهد و تجربه شنیدن صدایی واضح و مطلوب را برای مددجو فراهم می‌ آورد.

پلت فرم RISE2

تا قبل از پلت فرم Inium Sense پلت فرم RISE 2 پیشرفته ترین فن آوری اتیکن محسوب می شد. این پلت فرم با داشتن فن آوری های همزمانی دوگوشی، جهت یابی گفتار و کاهش نویز صدایی شفاف را به کاربر ارائه می دهد. س ...

سمعک Intiga

سمعک اینتیگا کوچکترین سمعک پشت گوشی RITE و داخل گوشی IIC کمپانی اتیکن محسوب می شود و به لطف فن آوری RISE 2 صدایی طبیعی و واضح را ارائه می دهد. کلینیک سمعک نیک آوا سمعک Intiga را در دو مدل داخل گوشی II ...

سمعک Acto

خانواده سمعک Acto جز محصولات جدید و مدل بالای کمپانی اتیکن محسوب می شود. سرعت و دقت بیشتر در پردازش اصوات باعث بهبود هرچه بیشتر کیفیت و شفافیت صدا در مقایسه با سایر سمعک ها شده است. Acto دارای تکنولو ...

سمعک Ino

خانواده سمعک Ino Pro محصول جدید کمپانی اتیکن صدایی به مراتب صاف تر را نسبت به سمعک های قبلی ارائه می کند. وجود تکنولوژی RISE2 باعث افزایش سرعت و دقت در پردازش اصوات شده که درنتیجه کاربران مشکلات گذشته ...

پیشرفته ترین تکنولوژی سرکوب وزوز در سمعک های اتیکن

فن آوری Tinnitus SoundSupport: این تکنولوژی با امکان ارائه ی انواع اصوات پهن باند، باریک باند و اصوات پوشاننده با تم صدای اقیانوس امروزه در رده ی برترین تکنولوژی های سرکوب وزوز در دنیا قرار دارد. ویژگ ...

پلت فرم RISE 1

پلت فرم RISE 1 تکنولوژی پایه ای کمپانی اتیکن محسوب می شود که سمعک های Hit Pro، Hit و Get در این رده بندی قرار می گیرند. این سمعک ها نسبت به پلت فرم های بالاتر قیمتی مناسب تر و عملکردهای محدود تری در س ...

سمعک Hit و Hit Pro

خانواده ی سمعک Hit با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد. در این گروه سمعک Hit Pro و Hit قرار می گیرند. از ویژگی های سمعک Hit Pro: تطبیق سمعک با محیط شنیداری، جهت یابی منبع صدا، حذف سوت سمعک، کاهش

سمعک Get

سمعک Get به لطف تکنولوژی RISE 1 صدایی واضح و شفافی دارد و با داشتن مدل های متفاوت داخل گوشی و پشت گوشی کارا، راحت و اقتصادی می باشد. کلینیک سمعک نیک آوا سمعک Get رابا دو سال گارانتی ارائه می دهد.