سمعک نامرئی


سمعک نامرئی |  معایب سمعک نامرئی  - انواع سمعک نامرئی

لازم نیست همه بدانند که دچار کم شنوایی هستیم. با سمعک نامرئی و قرار دادن ساده آن در گوش براحتی از همه مخفی میماند.

بدون هیچ گونه تغییر محسوس در ظاهر شما!کم شنوایی خود را پنهان نگاه دارید!

سمعکهای نامرئی تجویز و ساخته شده در کلینیک شنوایی و سمعک نیک آوا متناسب با ابعاد و میزان شنوایی شما کاملا در داخل کانال گوش شما جای گرفته و هیچ کس متوجه نخواهد شد که شما از سمعک استفاده میکنید

 

مزایای سمعک های نامرئی:

  1. · هیچ نشانه ای از اینکه فرد از سمعک استفاده میکند مشخص نخواهد شد.

  2. · به شیوه ای کاملا طبیعی اصوات را جمع آوری میکند.

  3. · با تلفن به خوبی کار میکند.

  4. · امکان انطباق دادن آن با شرایط ویژه شما وجود دارد.

  5. · برای تمام افراد، اعم از پیر و جوان، مناسب است.

 

معایب سمعک های نامرئی:

        1. معمولا، سمعک های نامرئی برای کم شنوایی های ملایم تا متوسط ​​طراحی شده اند.

        2. ادیولوژیست ها می توانند در مورد اینکه آیا سمعک نامرئی برای شما مناسب است یا خیر شما را راهنمایی کنند.چون ممکن است شما قادر به استفاده از آنها نباشید.

خبر خوب این است که در سراسر دنیا، هزاران نمونه از این سمعکها با موفقیت تمام تجویز شده است. با این وجود، ممکن است به دلیل ساختار آناتومی گوش شما و یا میزان کم شنوایی شما، ادیولوژیست استفاده از نوع دیگری از سمعک را به شما توصیه کند و در این موارد انواع دیگری از سمعکها برای شما مناسب هستند.

 

سمعک نامرئی به چه صورت در گوش قرار میگیرد؟

پوسته بیرونی سمعک نامرئی به گونه ای طراحی می شود که با حالت درون کانال گوش شما انطباق داشته باشد، در نتیجه شما بدون هیچ گونه مشکلی قادر خواهید بود تا هر زمان که میخواهید سمعک را در گوش خود نگه دارید.

آیا میتوانم سمعک مخفی را از گوشم خارج کنم؟

قرار دادن و بیرون آوردن سمعک بسیار ساده بوده، و تعویض باتری ها از آن نیز ساده تر است.

 

مباحث فنی:

افراد بسیاری میخواهند از مزایای صدای طبیعی ارائه شده از طریق سمعکهای هوشمند و باکیفیتی که امروزه بسیار متداول هستند بهره مند شوند، اما شکی نیست که این افراد دوست ندارد همه دنیا بدانند آنها از سمعک استفاده میکنند.

حل این مشکل از طریق سمعک "نامرئی در کانال" (یا به اختصار IIC) امکانپذیر است. سمعک نامرئی IIC مجهز به جدیدترین فناوری تقویت گر الکترونیکی (یا آمپلی فایر)  است و اندازه ی آن از ناخن انگشت نیز کوچکتر است.

سمعک های نامرئی یا IIC کوچکترینسمعک های داخل گوشی هستند. این سمعک ها معمولا در عمق کانال گوش و در برخی از مدل ها بعد از خم دوم کانال گوش قرار می گیرند.

 

کلینیک نیک آوا از معدود مراکز کشور مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

 

رضایت مندی یکی از مشتریان سمعک نامرئی نیک آوا 

تاییدیه و عکس از سوی یکی از مراجعان کلینیک سمعک نیک آوا :  آقای مهندس 28 ساله

 

قبل از استفاده 

"قبلا باید از دیگرون میخواستم که سمت گوش بهترم بایستن و بلند حرف بزنن، و البته که این مسئله همیشه امکانپذیر نیست، مخصوصا تو فضاهای کاری شلوغ و پر سر و صدا. به همین دلیل، در خیلی از موارد، با وجود متوجه نشدن صحبتهاشون، فقط به نشونه ی موافقت سر تکون میدادم و لبخند میزدم و این موضوع خیلی ناراحت کننده و استرس زا بود."

بعد از استفاده 

"تفاوت خارق العاده ای که در شنوایی من ایجاد شده اینه که الان همه صداها واضح ترن. شبیه وقتی میمونه که برای اولین بار عینک مطالعه به چشم میزنی و همه تصاویر و نوشته ها برات واضح میشن. و از این بابت که سمعکم خیلی کوچیکه و تقریبا کسی متوجه اون نمیشه خیلی راضیم."

 

انواع سمعک های نامرئی IIC (سال 2017)

جدیدترین نمونه این سمعک ها شامل 5 مدل زیر میشود که مختصر توضیحی نیز در مورد هر یک از آنها داده شده.

برای مشاوره و راهنمایی انتخاب درست سمعک با مشاورین نیک آوا مشورت کنید.

     اتیکن مینی IIC / سمعک های نامرئی

سمعک های نامرئی IIC اتیکن ثابت کرده اند که انتخاب بسیار خوبی برای بهترین نتیجه هستند. راه حلی  بسیار کوچک که صدای شفاف واضحی را از یک پلت فرم میکروچیپ فوق العاده سریع ارائه می دهد. اتیکن  IICدر پنج رنگ متفاوت فیس پلیت موجود است که این سمعک را برای گوشهای کوچکتر و رنگ های پوست متفاوت مناسب می کند. در حال حاضر مدل بی سیم IIC این سمعک در دسترس است. از ماه نوامبر سال 2016،  اتیکن طراحی جدیدی را به وجود آورده که میکروفون را به داخل درب باتری متصل می کند، تا بدین وسیله سمعک های کوچکتری را تولید کند.

    جی ان ریساند  LiNX-3D IIC

کمپانی ریساند به تازگی وارد عرصه ی تولید سمعک های نامرئی IIC شده است. پردازش صدا و سرکوب فیدبک خوب در سمعک IIC ریساند آن را قابل اطمینان ساخته است.

    فوناک Titanium

سمعک های جدید IIC فوناک ساخته شده از تیتانیوم هستند و در ساخت آنها از تکنولوژی چاپ سه بعدی استفاده می شود. ویژگی های این سمعک نسبت به مدل های قدیمی تر افزایش میزان موفقیت و راحتی برای کانال های کوچکتر گوش، پوسته قوی برای افزایش دوام و تکنولوژی بالاتر می باشد. این سمعک برای افراد با کانال گوش کوچک یا کسانی که سمعک خود را به راحتی میشکنند مناسب است.

 

   زیمنس / Signia Insio IIC

  Insio IIC جدید زیمنس گزینه خوبی برای کسانی است که سعی در جستجوی سمعک نامرئی با عملکرد بالا دارند. سمعک Insio IIC با استفاده از میکروچیپ با 48 کانال پردازش صوتی وضوح گفتاری و سرکوب فیدبک عالی را به ارمغان می آورد.

 

   سمعک های نامرئی ویدکس  Menu IIC 

ویدکس با Widex Menu IIC به بازار سمعک های نامرئی وارد شد. ویدکس از یکی از سریعترین چیپست های موجود در بازار استفاده می کند که دارای وضوح صدای عالی است که اغلب به عنوان صدای ویدکس نامیده می شود. ما بسیاری از IIC های آنها را مناسب نمیدانیم، اما آخرین محصولاتشان را با اطمینان کامل از نظر عملکرد توصیه می کنیم.

 

در نیک آوا تمامی اطلاعات در مورد کم شنوایی، درمان بدون سمعک و شناخت بهترین سمعک ها و قیمت این سمعک ها را خواهید یافت .

کافیست با متخصصین نیک آوا مشورت کنید.


محصولات مرتبط با سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی IIC -قرارگیری سمعک های نامرئی

گالری سمعک IIC

آیا دوست دارید سمعکی را داشته باشید که هیچکسی آن را نبیند و متوجه آن نشود؟ در این صفحه شما می توانید عکس چند نمونه از صدها تجویز موفق سمعک نامرئی IIC در  کلینیک ...

قیمت: تماس بگیرید

سمعک نامرئی نانو Nano

سمعک نامرئی نانو Nano

سمعک نانو در داخل کانال گوش قرار می گیرد و نامرئی است. تکنولوژی پیشرفته ی قرار گرفته در داخل یک پوسته سفارشی کوچک آن را نامرئی و کارا ساخته است.

قیمت: تماس بگیرید

سمعک نامرئی اینتیگا Intiga

سمعک نامرئی اینتیگا Intiga

سمعک Intiga متناسب با اندازه کانال گوش، در عمق کانال قرار می گیرد. این سمعک کاملا خودکار و هوشمند است و در آن از آخرین تکنولوژی حفظ ویژگی های گفتاری استفاده شده ...

قیمت: تماس بگیرید

سمعک نامرئی میکرو Micro

سمعک نامرئی میکرو Micro

سمعک میکرو CIC به گونه ای طراحی شده تا از دید پنهان بماند.

قیمت: تماس بگیرید

سمعک نامرئی لیریک Lyric

سمعک نامرئی لیریک Lyric

لیریک سمعکی صد در صد نامرئی است. این سمعک توسط متخصص شنوایی مجرب به راحتی در مجرای گوش قرار می گیرد.

قیمت: موجود نیست

سمعک نامرئی ساندلنز Soundlens

سمعک نامرئی ساندلنز Soundlens

لنز شنوایی یا Soundlens IIC سمعک نامرئی ای است که در عمق کانال گوش قرار می گیرد. اغلب بیماران مشکلی در قرارگیری سمعک در عمق کانال گوششان ندارند و با آن احساس ر ...

قیمت: تماس بگیرید