سمعک ویدکس | نمایندگی سمعک ویدکس


 سمعک ویدکس دانمارک با بهترین قیمت - نمایندگی سمعک widex

معرفی سمعک ویدکس دانمارک

ویدکس یکی از تولید کنندگان عمده سمعک در جهان می باشد که در سال 1956 در دانمارک تأسیس شد. کمپانی ویدکس از پیشگامان تولید سمعک دیجیتال در جهان به شمار می آید. امروزه شرکت ویدکس در بیش از 100 کشور در سراسر جهان نمایندگی فعال دارد. در ایران کلینیک سمعک نیک‌آوا نمایندگی سمعک ویدکس در تهران است و جدیدترین سمعک های ویدکس را ارائه می کند. متخصصان سمعک در شرکت ویدکس می دانند که شنوایی چقدر برای کیفیت زندگی مهم است. با در نظر گرفتن این نکته که هر افت شنوایی می تواند متفاوت باشد، آنها تلاش می کنند تا سمعک هایی را تولید کنند که بتوانند به تک تک افراد کم شنوا برای شنیدن بهتر کمک کنند. 

مدل های سمعک ویدکس

ویدکس دارای مدل های سمعک پشت گوشی و داخل گوشی است که در چند سطح و سبک مختلف فناوری در دسترس هستند. ویدکس به برخی از مدل های سمعک خود نام تجاری داده است. به عنوان مثال Fusion مدل پشت گوشی گیرنده در گوش (RITE)، Passion پشت گوشی بسیار ظریف مینی RITE، Fashion مدل پشت گوشی استاندارد (BTE) و XP مدل داخل گوش (ITE) می باشد. به دنبال این نوع نامگذاری، سمعک های ویدکس با نام محصول، سطح فناوری و نوع مدل پشت گوشی یا داخل گوشی شناسایی می شوند. به عنوان مثال، ممکن است برای شما مدل UNIQUE 440 Fusion یا  DREAM 220 XP مناسب باشد. ویدکس همچنین دارای یک سمعک نامرئی (IIC) است که میکرو CIC نامیده می شود. سبک های BTE و RITE در رنگین کمانی از گزینه های رنگ در دسترس هستند. ویدکس اخیراً خانواده کامل جدیدی از سمعک ها به نام EVOKE را ارائه کرده است.

انواع مدل های سمعک ویدکس برای نوزادان
 
Widex BABY، سمعکی برای نوزادان می باشد.

تفاوت ها بین سطوح تکنولوژی در سمعک های ویدکس

اکثر سمعک های ویدکس در چهار سطح عملکرد و فناوری تولید می شوند. سطوح تکنولوژی، قیمت سمعک های ویدکس را تعیین می کند. 440 بالاترین قیمت و 110 پایین ترین قیمت را دارد. سطح 440 برای افراد کم شنوایی مناسب است که سبک زندگی بسیار فعالی دارند و انواع گسترده ای از نیازهای شنوایی اعم از مکالمه در محیط‌های آرام تا جلسات و گردهم‌آیی در سالن های پر سر و صدا را دارا هستند. سطوح 330 و 220 برای افرادی مناسب می باشد که کمتر در محیط های شنیداری چالش برانگیز حضور دارند و یا موقعیت های شنیداری آنها قابل پیش بینی و کمتر شلوغ است. سطوح 220 و 330، مقدار زیادی از ویژگی های پیشرفته برای بسیاری از استفاده کنندگان را ارائه می کنند. پایه ای ترین سطح، 110 است که معمولا برای افرادی استفاده می شود که از نظر اجتماعی کمتر فعال هستند یا اکثر زمان خود را در مکالمه های گروهی کوچک یا یک به یک در محیط های آرام و تماشای تلویزیون سپری می کنند. 

مدیریت وزوز گوش در سمعک های ویدکس

سالیان زیادی است که وزوز گوش تمرکز اصلی کمپانی ویدکس است و تفریباً همه سمعک های ویدکس مجهز به یک ویژگی وزوز گوش به نام Zen می باشند. Zen از انواع متعددی از سیگنال های پوشاننده ی وزوز گوش تشکیل شده است و زمانی که با سایر تکنیک های مدیریت وزوز گوش ترکیب می شود برای بهبود و مقابله با وزوز گوش مزاحم و پر دردسر بسیار کمک می باشد.

سایر سمعک های ویدکس

ویدکس در تولید سمعک با فناوری دیجیتال پیشگام بوده است و در سال 2001 SENSO Diva را تولید کرد که اولین سمعک کاملاً دیجیتال در بازار بود. از آن زمان به بعد، شرکت ویدکس با فناوری های در حال تغییر و پیشرفت سمعک های جهان همواره همگام بوده است. در این راه ویدکس محصولات متنوعی را تولید کرده است: SENSO Diva، MIND، CLEAR، و MENU. 

 

نمایندگی سمعک ویدکس widex

 

لوازم جانبی سمعک های ویدکس

علاوه بر ترکیب نوآورانه سمعک ها، ویدکس لوازم جانبی متنوعی را برای بهبود تجربه شنوایی ارائه می کند. این محصولات عبارتنداز:
•    کنترل از راه دور RC-DEX 
•    Com-DEX، Uni-DEX، و Phone-DEX  برای استفاده از تلفن همراه که صدای باکیفیتی
را به طور مستقیم به سمعک ها ارسال می کنند.
•    Phone-DEX صدا را مستقیما از تلفن ثابت به سمعک ها منتقل می کند و برای دیگر استفاده کنندگان تلفن ثابت مانعی ایجاد نمی کند. 
•    TV-DEX برای جاری ساختن صدا از تلویزیون به سمعک های شما.
•    حلقه گردنی T-DEX برای اتصال با تله کویل های سمعک ساخته شده است.
•    سیستم SCOLA FM برای استفاده در کلاس درس، سالن های سخنرانی و سایر سالن های عمومی

آخرین مدل های سمعک ویدکس

 

نام مدل قیمت سطح تکنولوژی
EVOKE پشت گوشی (BTE)
رسیور در گوش (RITE و mini RITE)
داخل گوشی (ITE، CIC و IIC)
*** 110، 220، 330 و 440
BEYOND رسیور در گوش (RITE) *** 220، 330 و 440
UNIQUE پشت گوشی (BTE)
رسیور در گوش (RITE و mini RITE)
داخل گوشی (ITE، CIC و IIC)
*** 110، 220، 330 و 440
DREAM انواع مدل های پشت گوش و داخل گوش *** 110، 220، 330 و 440
SUPER RITE
سمعک سوپرپاور برای کم شنوایی های شدید و عمیق
*** 220 و 440
BABY

 RITE

سمعک مناسب کودکان

*** 440
CROS/BiCROS

    RITE و mini RITE

برای ناشنوایی های یکطرفه

*** 440

 سمعک های ویدکس دانمارک


اگر شما از این صفحه بازدید می کنید، احتمالا به دنبال سمعک هایی مناسب برای خود یا عزیزان خود هستید. در حالی که گزینه های سمعک ممکن است برای شما گیج کننده باشند، متخصصان شنوایی شناسی کلینیک نیک‌آوا با در نظر گرفتن تمام موارد مهم در انتخاب سمعک، بهترین سمعک را به شما یا عزیزانتان پیشنهاد خواهند کرد و در این پروسه هرگز شما را رها نمی سازند. تأخیر نکنید، امروز تماس بگیرید.

 

 

 


مطالب مرتبط با سمعک ویدکس | نمایندگی سمعک ویدکس

تست شنوایی‌ سنجی | انواع تست ادیومتری کودکان و بزرگسالان

تست شنوایی‌ سنجی یا تست ادیومتری چگونه انجام می‌شود؟ تست شنوایی‌ سنجی یک سری آزمون‌هایی است که عملکرد گوش‌های شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. معرفی انواع تست شنوایی سنجی و ابزارهای تست شنوایی سنجی آنل ...

استفاده از سمعک در کودکان | مدل های مختلف سمعک کودکان

تجویز و تنظیم سمعک کودکان در کلینیک نیک آوا | راهنمای استفاده از سمعک در کودکان | معرفی بهترین نوع سمعک کودکان

سمعک سالمندان | بهترین سمعک برای سالمندان

تجویز سمعک سالمندان در کلینیک نیک آوا : پیرگوشی لزوم استفاده از سمعک را برای سالمندان ایجاد می‌کند. پیرگوشی یک‌دفعه اتفاق نمی‌افتد بلکه فرآیندی است که با افزایش سن به مرور تشدید می‌شود. بالا رفتن کی ...

سمعک شارژی با باتری قابل شارژ | سمعک شارژی بدون باتری

سمعک شارژی نوعی سمعک است که مشکل تعویض باتری را به طور کلی حل می‌کند. بعد از خرید سمعک شارژی کافیست شما خود دستگاه را به پریز برق متصل کنید و صبر کنید تا در زمان موردنظر شارژ آن انجام شود. برای قیمت س ...

قیمت سمعک استخوانی | کاشت سمعک استخوانی

سمعک استخوانی چیست ؟ سمعک استخوانی در واقع نوعی وسیلۀ تقویت‌کنندۀ صداست که ارتعاشات را به جای سوراخ گوش از پشت گوش وارد  می‌کند. برای آگاهی از قیمت سمعک استخوانی و کاشت سمعک استخوانی با نیک آوا تماس ب ...

بدشکلی های گوش خارجی | آترزی گوش چیست | میکروتیا

بدشکلی های گوش خارجی: آترزی گوش چیست | علت آترزی و میکروتیای گوش چیست | میکروتیا چیست؟ | درمان میکروتیا | درمان آترزی گوش

معرفی انواع سمعک عینکی | قیمت سمعک های عینکی

سمعک عینکی نوعی از سمعک است که برای نخستین بار در دهۀ 50 میلادی ساخته شده است. این نوع سمعک روی عینک طراحی شده است و به‌ویژه برای بیمارانی که هم مشکل بینایی و هم مشکل شنوایی دارند کاربردی است. برای مش ...

قیمت سمعک نامرئی iic | نکات کلیدی خرید سمعک نامرئی | فروش سمعک نامرئی

قیمت سمعک IIC: کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور است که مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

از کجا و چگونه سمعک بخرم ؟

همواره قبل از گرفتن سمعک ، لازم است که فرد تحت یک ارزیابی شنوایی قرار گیرد تا نوع و میزان کم شنوایی وی مشخص شود.این فرایند توسط متخصص شنوایی ( ادیولوژیست یا شنوایی شناس ) انجام میپذیرد.

قیمت سمعک - خرید سمعک گوش - فروش انواع سمعک

خرید سمعک با مناسب ترین قیمت از نیک آوا - فروش سمعک با تسهیلات ویژه - جهت مشاهده قیمت سمعک ها در انواع مختلف داخل گوشی و پشت گوشی کلیک کنید.

سمعک Vital | سمعک فول دیجیتال ویدکس - سمعک مقرون به صرفه

سمعک ویتال Vital ویدکس از سری سمعک های فول دیجیتال کمپانی ویدکس ،از لحاظ قیمت در سطح متوسط است و بسیار مقرون به صرفه می باشد.و دارای 6 کانال برای تنظیمات میباشد.

سمعک Super

سمعک SUPER
این سمعک سوپرپاور، از تکنولوژی هوشمندWIDEXLINK برای ایجاد ارتباط همزمان بین دو سمعک و ارتباط با موبایل و تلویزیون بهره جسته است. SUPER سمعک RITE با قابلیت پوشش تا 120 دسی بل می باشد. از ...

سمعک Dream

سمعک رویا
صدایی واضح تر، واژه هایی بیشتر و تجربه ای واقعی تر
سمعک DREAM نسبت به هر سمعک دیگری، صدای بیشتر و واقعی تری را برای شما فراهم می آورد. بنابراین شما می توانید به لطف تکنولوژی منحصر به ف ...

سمعک Clear

سمعک CLEAR با برخورداری از تکنولوژی هوشمند WIDEXLINK و ایجاد ارتباط WIRELESS بین دو سمعک، ارتباط سمعک با موبایل و تلویزیون از سمعک های رده بالای ویدکس محسوب می گردد.
از ویژگی های اصلی این سمعک برقر ...

سمعک Mind

سمعک Mind
MIND از سمعک های هوشمند ویدکس محسوب می شود که با بهره گیری از سیستم EDRC کیفیت صدای بسیار طبیعی دارد و مجهز به سیستم تقویت گفتار و افزایش وضوح گفتار در محیط های شلوغ می باشد.
از دیگر ...

سمعک Menu

سمعک Menu
صدایی عالی با قیمتی مناسب
برای افراد کم شنوا، پیدا کردن یک سمعک با تکنولوژی و قیمت مناسب همیشه آسان نیست. با سری MENU از Widex شما می توانید دقیقا ویژگی هایی متناسب با کم شنوایی خود بد ...

سمعک Unique

برای معرفی سمعک جدید Unique بیش از 2 سال از آخرین محصول کمپانی ویدکس می گذرد. به ادعای کمپانی ویدکس سمعک جدید و منحصر به فرد Unique به فن آوری پیشرفته ی کاهش نویز باد و سیستم پردازش صدای کاملا جدیدی م ...

ویدکس، شرکت و برند به‌نام دانمارکی است که در زمینه سمعک خدمات شایانی ارائه داده و امروزه یکی از پرفروش‌ترین برندهای سمعک دنیا است. ویدکس در زمینه کیفیت صدا بسیار موفق عمل کرده و کمتر برندی توانایی رقابت با آن را دارد به همین دلیل است که کاربران سمعک‌های این برند بسیار از ارائه خدمات ویدکس راضی هستند.

سمعک های ویدکس در چندین رده قیمت و در انواع و مدل‌های مختلفی ارائه می‌شوند.  بنابراین با توجه به ارائه‌ محدوده‌ی وسیع کیفیتی، رنج قیمتی متفاوتی در مدل‌های مختلف این برند مشاهده می‌شود. محدوده‌ قیمت سمعک ویدکس بین سه تا ده میلیون و حتی در برخی از مدل‌ها بالاتر است. بعد از استفاده از سمعک‌های این برند متوجه می‌شوید که کیفیتی که دریافت کرده‌اید چندین برابر قیمتی بوده که پرداخت کرده‌اید. قیمت سمعک‌های ویدکس با توجه به کیفیت بسیار بالای آن‌ها بسیار مناسب است.

کلینیک تخصصی شنوایی نیک آوا با سال‌ها تجربه تخصصی در درمان کم‌شنوایی و ارائه جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا، نمایندگی سمعک‌های ویدکس در تهران می‌باشد. همچنین، در این مرکز تجویز و تنظیم تخصصی سمعک توسط متخصصین با مدرک دکترای شنوایی‌شناسی انجام می‌شود.

کلینیک تخصصی شنوایی نیک‌آوا با دارا بودن افراد متخصص با مدرک دکتری شنوایی‌شناسی با توجه به الگوی کم‌شنوایی شما بهترین مدل از سمعک‌های ویدکس و سایر برندها را برای شما تجویز می‌کند و مدرن‌ترین راه‌های برطرف کردن مشکلات شنوایی را پیش پای شما می‌گذارد.

ویدکس محصولات خود را در 6 دسته مختلف ارائه کرده است.
رده 440
رده 330
رده 220
رده 110
Menu10
Menu+ 

سری 440 بالاترین قیمت و تکنولوژی را داراست.

امروزه ویدکس یکی از برترین انواع سمعک نامرئی را به کاربران سمعک ارائه می‌دهد. از آنجایی که این مدل از سمعک‌ها به طور کامل وارد کانال گوش می‌شود، توسط دیگران دیده نمی‌شود و علاوه براین هماهنگی رنگ سمعک‌های نامرئی با رنگ پوست شما امکان دیده شدن سمعک را به حداقل می‌رساند.

ویدکس از بهترین برندهای تولیدکننده سمعک در دنیا است که علاوه بر کیفیت بالای صدا، قیمت مناسبی نیز دارد. بنابراین سمعک‌های ویدکس برای افرادی که خواهان استفاده از تکنولوژی بروز دنیا و قیمت مناسب هستند، گزینه‌ی مناسبی است. 

نکته‌ای که در سمعک‌های ویدکس و خدمات این برند دیده می‌شود، ارایه کیفیت صدای فوق‌العاده و خدمات پس از فروش مناسب می‌باشد. علاوه بر این استفاده از تکنولوژی‌های به روز دنیا و تلاش برای ارائه کیفیت هر چه بهتر برای کابران، این برند را در طول سالیان سال بسیار مناسب و عالی کرده است.