سمعک ویدکس


سمعک ویدکس | فروش انواع سمعک ویدکس دانمارک
کمپانی ویدکس در سال 1956 در دانمارک تاسیس شد و از پیشگامان تولید سمعک دیجیتال در جهان به شمار می آید. امروزه سمعک ویدکس با در اختیار داشتن 10 درصد از سهم بازار جهانی، ششمین تولید کننده ی بزرگ سمعک در جهان محسوب می شود. ویدکس در بیش از 100 کشور جهان دارای نمایندگی است و محصولات این کمپانی در شهر Lynge دانمارک تولید می شود.
 
فراهم کردن شنوایی عادی با استفاده از سمعک های ویدکس

شرکت ویدکس یکی از تولید کنندگان مطرح سمعک های فوق دیجیتال در جهان است که در کشور دانمارک قرار گرفته است این کمپانی در سال 1956 توسط وسترمن و توفلم تاسیس گردید. هم اکنون نمایندگی توزیع این محصول و خدمات پس از فروش آن در سراسر جهان وجود دارد. این شرکت با حدود نیم قرن تجربه از جمله پیشگامان طراحی و جدید سمعک دیجیتال در دنیا است و امروزه با کمک تکنولوژی های جدید و روز دنیا توانسته است گامی موثر در عرصه تولید سمعک هوشمند به خصوص سمعک وایرلس بردارد. سمعک های ویدکس دارای 2سال گارانتی بین المللی و 10 سال خدمات پس از فروش است و همین موضوع سبب رضایت استفاده کنندگان این محصول شده اند.

سمعک های موجود در بازار شامل سه دسته است

  1.  سمعک های آنالوگ

  2.  سمعک دیجیتال

  3.  سمعک هوشمند

هر چه قابلیت سمعک پیشرفته تر باشد سمعک مجهز به مدارات کامل تری بوده، تعداد باند و کانال، بلوتوث، سیستم های آنتی موبایل و... مواردی است که به آن افزوده می شود. کوچک ترین سمعک های داخل گوش دنیا مربوط به شرکت ویدکس است که از آن به عنوان سمعک نامرئی یاد می شود.

 سمعک ویدکس | خرید  سمعک ویدکس

بهبود پیدا کردن شنوائی سبب بالا رفتن کیفیت زندگی می گردد. یکی از مهم ترین پارامترهای انتخاب سمعک بعد اقتصادی و قیمت آن می باشد. با پیشرفت تکنولوژی قیمت سمعک های دیجیتال و هوشمند با توجه به کیفیت آن تغییر یافته است. لزوما گران بودن سمعک به عنوان برتری آن نیست و باید پارامترهای دیگری از جمله نوع و میزان کم شنوائی و سن فرد، قدرت درک، تشخیص کلمات، سلامت سیستم آناتومیک گوش و... در نظر گرفته شود.

سمعک های تولیدی شرکت ویدکس با توجه به فراهم کردن نیاز تمامی افراد با مشکلات شنوائی با هر رده سنی توانسته است این مسئله را به خوبی فراهم کرده و نیاز آن ها را رفع نماید. سمعک نیک آوا یکی از نمایندگی های ویدکس ایران است و با ارائه ی جدیدترین محصولات کمپانی ویدکس و خدمات پس از فروش و ارائه ی گارانتی بی قید و شرط بین المللی توانسته است گامی در راستای ارائه خدمات و یاری رسانی به جامعه ی کم شنوا بردارد.


مطالب مرتبط با سمعک ویدکس

قیمت سمعک | لیست قیمت سمعک | قیمت انواع سمعک

فروش ویژه سمعک، مناسب ترین قیمت سمعک با بهترین تجویز و تنظیم در کلینیک سمعک نیک آوا، قیمت بهترین سمعک، قیمت انواع سمعک داخل گوشی، قیمت انواع سمعک پشت گوشی، ارزانترین سمعک، قیمت سمعک ارزان

قیمت سمعک نامرئی iic

قیمت سمعک IIC: کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور است که مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

سمعک Super

سمعک SUPER
این سمعک سوپرپاور، از تکنولوژی هوشمندWIDEXLINK برای ایجاد ارتباط همزمان بین دو سمعک و ارتباط با موبایل و تلویزیون بهره جسته است. SUPER سمعک RITE با قابلیت پوشش تا 120 دسی بل می باشد. از ...

سمعک Dream

سمعک رویا
صدایی واضح تر، واژه هایی بیشتر و تجربه ای واقعی تر
سمعک DREAM نسبت به هر سمعک دیگری، صدای بیشتر و واقعی تری را برای شما فراهم می آورد. بنابراین شما می توانید به لطف تکنولوژی منحصر به ف ...

سمعک Clear

سمعک CLEAR با برخورداری از تکنولوژی هوشمند WIDEXLINK و ایجاد ارتباط WIRELESS بین دو سمعک، ارتباط سمعک با موبایل و تلویزیون از سمعک های رده بالای ویدکس محسوب می گردد.
از ویژگی های اصلی این سمعک برقر ...

سمعک Mind

سمعک Mind
MIND از سمعک های هوشمند ویدکس محسوب می شود که با بهره گیری از سیستم EDRC کیفیت صدای بسیار طبیعی دارد و مجهز به سیستم تقویت گفتار و افزایش وضوح گفتار در محیط های شلوغ می باشد.
از دیگر ...

سمعک Menu

سمعک Menu
صدایی عالی با قیمتی مناسب
برای افراد کم شنوا، پیدا کردن یک سمعک با تکنولوژی و قیمت مناسب همیشه آسان نیست. با سری MENU از Widex شما می توانید دقیقا ویژگی هایی متناسب با کم شنوایی خود بد ...

سمعک Unique

برای معرفی سمعک جدید Unique بیش از 2 سال از آخرین محصول کمپانی ویدکس می گذرد. به ادعای کمپانی ویدکس سمعک جدید و منحصر به فرد Unique به فن آوری پیشرفته ی کاهش نویز باد و سیستم پردازش صدای کاملا جدیدی م ...

سمعک فول دیجیتال ویدکس Vital

سمعک ویتال Vital ویدکس از سری سمعک های فول دیجیتال کمپانی ویدکس ،از لحاظ قیمت در سطح متوسط است و بسیار مقرون به صرفه می باشد.و دارای 6 کانال برای تنظیمات میباشد.

کمپانی سمعک ویدکس دانمارک

معرفی شرکت ویدکس دانمارک | توضیحاتی در مورد ویژگی های برند ویدکس - قیمت خرید محصولات - گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک های ویدکس دانمارک