سمعک نامرئی IIC


سمعک نامرئی IIC

سمعک های نامرئی

کم شنوایی خود را پنهان نگاه دارید! بدون هیچ گونه تغییر محسوس در ظاهر شما!

سمعکهای نامرئی تجویز شده در کلینیک نیک آوا کاملا در داخل کانال گوش شما جای گرفته و هیچ کس متوجه نخواهد شد که شما از سمعک استفاده میکنید.

مزایای سمعک های نامرئی:

  1. · هیچ نشانه ای از اینکه فرد از سمعک استفاده میکند مشخص نخواهد شد

  2. · به شیوه ای کاملا طبیعی اصوات را جمع آوری میکند

  3. · با تلفنها به خوبی کار میکند

  4. · امکان انطباق دادن آن با شرایط ویژه شما وجود دارد

  5. · برای تمام افراد، اعم از پیر و جوان، مناسب است

سمعک به چه صورت در گوش قرار میگیرد؟

پوسته بیرونی سمعک نامرئی به گونه ای طراحی شده که با حالت درون گوش شما انطباق داشته باشد، در نتیجه شما بدون هیچ گونه مشکلی قادر خواهید بود تا هر زمان که میخواهید سمعک را در گوش خود نگه دارید.

آیا میتوانم سمعک را از گوشم خارج کنم؟

قرار دادن و بیرون آوردن سمعک بسیار ساده بوده، و تعویض باتری ها از آن نیز ساده تر است.

مباحث فنی:

افراد بسیاری میخواهند از مزایای صدای طبیعی ارائه شده از طریق سمعکهای هوشمند و باکیفیتی که امروزه بسیار متداول هستند بهره مند شوند، اما شکی نیست که این افراد دوست ندارد همه دنیا بدانند آنها از سمعک استفاده میکنند.

حل این مشکل از طریق سمعک "نامرئی در کانال" (یا به اختصار IIC) امکانپذیر است. این محصول با قرار دادن جدیدترین فناوری تقویت گر الکترونیکی (یا آمپلی فایر) در داخل سمعکی تولید شده که از ناخن انگشت نیز کوچکتر است. پس از قرار دادن سمعک متوجه خواهید شد که چرا به آن سمعک نامرئی میگوییم. سمعک های نامرئی یا IIC کوچکترین سمعک های داخل گوشی هستند. این سمعک ها معمولا در عمق کانال گوش و در برخی از مدل ها بعد از خم دوم کانال گوش قرار می گیرند. معمولا، سمعک های نامرئی برای کم شنوایی های ملایم تا متوسط ​​طراحی شده اند.

ادیولوژیست ها میتوانند در مورد اینکه آیا سمعک نامرئی برای شما مناسب است یا خیر شما را راهنمایی کنند. خبر خوب این است که در سراسر دنیا، هزاران نمونه از این سمعکها با موفقیت تمام تجویز شده است. با این وجود، ممکن است به دلیل ساختار آناتومی گوش شما و یا سطحی از کم شنوایی شما، ادیولوژیست استفاده از نوع دیگری از سمعک را به شما توصیه کند و در این موارد انواع دیگری از سمعکها با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد.

کلینیک نیک آوا از معدود مراکز کشور مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

تاییدیه از سوی یکی از مراجعان کلینیک سمعک نیک آوا:

سمعک نامرئی

آقای مهندس 28 ساله

قبل

"قبلا باید از دیگرون میخواستم که سمت گوش بهترم بایستن و بلند حرف بزنن، و البته که این مسئله همیشه امکانپذیر نیست، مخصوصا تو فضاهای کاری شلوغ و پر سر و صدا. به همین دلیل، در خیلی از موارد، با وجود متوجه نشدن صحبتهاشون، فقط به نشونه ی موافقت سر تکون میدادم و لبخند میزدم و این موضوع خیلی ناراحت کننده و استرس زا بود."

بعد

"تفاوت خارق العاده ای که در شنوایی من ایجاد شده اینه که الان همه صداها واضح ترن. شبیه وقتی میمونه که برای اولین بار عینک مطالعه به چشم میزنی و همه تصاویر و نوشته ها برات واضح میشن. و از این بابت که سمعکم خیلی کوچیکه و تقریبا کسی متوجه اون نمیشه خیلی راضیم."

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک نامرئی و قیمت آن کلیک کنید.


مطالب مرتبط با سمعک نامرئی IIC

قیمت سمعک نامرئی iic

قیمت سمعک IIC: کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور است که مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.