سمعک نامرئی IIC


سمعک نامرئی IIC - نیک آوا

سمعک های نامرئی IIC

کم شنوایی خود را پنهان نگاه دارید! بدون هیچ گونه تغییر محسوس در ظاهر شما!

سمعکهای نامرئی تجویز شده در کلینیک نیک آوا کاملا در داخل کانال گوش شما جای گرفته و هیچ کس متوجه نخواهد شد که شما از سمعک استفاده می کنید.

مزایای سمعک های نامرئی IIC :

· هیچ نشانه ای از اینکه فرد از سمعک استفاده می کند مشخص نخواهد شد.

· به شیوه ای کاملا طبیعی اصوات را جمع آوری می کند.

· با تلفن به خوبی کار می کند

· امکان انطباق دادن آن با شرایط ویژه شما وجود دارد

· برای تمام افراد، اعم از پیر و جوان، مناسب است

سمعک نامرئی IIC به چه صورت در گوش قرار می گیرد؟

پوسته بیرونی سمعک نامرئی به گونه ای طراحی شده که با حالت درون گوش شما انطباق داشته باشد، در نتیجه شما بدون هیچ گونه مشکلی قادر خواهید بود تا هر زمان که میخواهید سمعک را در گوش خود نگه دارید.

آیا می توانم سمعک را از گوشم خارج کنم؟

قرار دادن و بیرون آوردن سمعک بسیار ساده بوده، و تعویض باتری ها از آن نیز ساده تر است.

مباحث فنی:

افراد بسیاری میخواهند از مزایای صدای طبیعی ارائه شده از طریق سمعک های هوشمند و باکیفیتی که امروزه بسیار متداول هستند بهره مند شوند، اما شکی نیست که این افراد دوست ندارد همه دنیا بدانند آنها از سمعک استفاده می کنند. حل این مشکل از طریق سمعک "نامرئی در کانال" (یا به اختصار IIC) امکانپذیر است. این محصول با قرار دادن جدیدترین فناوری تقویت گر الکترونیکی (یا آمپلی فایر) در داخل سمعکی تولید شده که از ناخن انگشت نیز کوچکتر است. پس از قرار دادن سمعک متوجه خواهید شد که چرا به آن سمعک نامرئی میگوییم. سمعک های نامرئی یا IIC کوچکترین سمعک های داخل گوشی هستند. این سمعک ها معمولا در عمق کانال گوش و در برخی از مدل ها بعد از خم دوم کانال گوش قرار می گیرند. معمولا، سمعک های نامرئی برای کم شنوایی های ملایم تا متوسط ​​طراحی شده اند.

ادیولوژیست ها می توانند در مورد اینکه آیا سمعک نامرئی برای شما مناسب است یا خیر شما را راهنمایی کنند. خبر خوب این است که در سراسر دنیا، هزاران نمونه از این سمعک ها با موفقیت تمام تجویز شده است. با این وجود، ممکن است به دلیل ساختار آناتومی گوش شما و یا سطحی از کم شنوایی شما، ادیولوژیست استفاده از نوع دیگری از سمعک را به شما توصیه کند و در این موارد انواع دیگری از سمعکها با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد.

کلینیک نیک آوا از معدود مراکز کشور مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.

تاییدیه از سوی یکی از مراجعان کلینیک سمعک نیک آوا  :

سمعک نامرئی

آقای مهندس 28 ساله

قبل

"قبلا باید از دیگرون میخواستم که سمت گوش بهترم بایستن و بلند حرف بزنن، و البته که این مسئله همیشه امکانپذیر نیست، مخصوصا تو فضاهای کاری شلوغ و پر سر و صدا. به همین دلیل، در خیلی از موارد، با وجود متوجه نشدن صحبتهاشون، فقط به نشونه ی موافقت سر تکون میدادم و لبخند میزدم و این موضوع خیلی ناراحت کننده و استرس زا بود."

بعد

"تفاوت خارق العاده ای که در شنوایی من ایجاد شده اینه که الان همه صداها واضح ترن. شبیه وقتی میمونه که برای اولین بار عینک مطالعه به چشم میزنی و همه تصاویر و نوشته ها برات واضح میشن. و از این بابت که سمعکم خیلی کوچیکه و تقریبا کسی متوجه اون نمیشه خیلی راضیم."

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک نامرئی و قیمت آن کلیک کنید.

 


مطالب مرتبط با سمعک نامرئی IIC

تست شنوایی‌ سنجی | انواع تست ادیومتری کودکان و بزرگسالان

تست شنوایی‌ سنجی یا تست ادیومتری چگونه انجام می‌شود؟ تست شنوایی‌ سنجی یک سری آزمون‌هایی است که عملکرد گوش‌های شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. معرفی انواع تست شنوایی سنجی و ابزارهای تست شنوایی سنجی آنل ...

استفاده از سمعک در کودکان | مدل های مختلف سمعک کودکان

تجویز و تنظیم سمعک کودکان در کلینیک نیک آوا | راهنمای استفاده از سمعک در کودکان | معرفی بهترین نوع سمعک کودکان

قیمت سمعک استخوانی | کاشت سمعک استخوانی

سمعک استخوانی چیست ؟ سمعک استخوانی در واقع نوعی وسیلۀ تقویت‌کنندۀ صداست که ارتعاشات را به جای سوراخ گوش از پشت گوش وارد  می‌کند. برای آگاهی از قیمت سمعک استخوانی و کاشت سمعک استخوانی با نیک آوا تماس ب ...

سمعک شارژی با باتری قابل شارژ | سمعک شارژی بدون باتری

سمعک شارژی نوعی سمعک است که مشکل تعویض باتری را به طور کلی حل می‌کند. بعد از خرید سمعک شارژی کافیست شما خود دستگاه را به پریز برق متصل کنید و صبر کنید تا در زمان موردنظر شارژ آن انجام شود. برای قیمت س ...

معرفی انواع سمعک عینکی | قیمت سمعک های عینکی

سمعک عینکی نوعی از سمعک است که برای نخستین بار در دهۀ 50 میلادی ساخته شده است. این نوع سمعک روی عینک طراحی شده است و به‌ویژه برای بیمارانی که هم مشکل بینایی و هم مشکل شنوایی دارند کاربردی است. برای مش ...

قیمت سمعک نامرئی iic | نکات کلیدی خرید سمعک نامرئی | فروش سمعک نامرئی

قیمت سمعک IIC: کلینیک نیک آوا از معدود کلینیک های شنوایی در سطح کشور است که مجهز به لابراتوار پیشرفته ی ساخت سمعک نامرئی IIC می باشد.