گارانتی سمعک


گارانتی سمعک | تضمین اصالت کالا -  نکات کلیدی خرید سمعک

 در ابتدا لازم است گفته شود برخلاف بسیاری کالاهای دیگر ،حتی خرید دستگاه های آزمایشگاهی یا پزشکی، گارانتی  خرید سمعک در ایران از هر یک از کلینیک ها کاملا قابل اعتماد و واقعیست و تنها لازم است در هنگام خرید به یک سری نکات تاثیر گذار که هر یک از کمپانی و برند برای جلب رضایت و فروش بیشتر محصولات خود رائه می دهند دقت داشته باشید .

پس نگرانی در مورد کار نکردن و عمر کوتاه دستگاه ها کمتر از حتی میزان گارانتی وجود ندارد و به راحتی قابل پیگیری قانونی از طریق مبادی مربوطه وزارت بهداشت خواهد بود.

و البته که در هنگام خرید کالا بهتر است به سالم بود، آکبند بودن آن و تست نمونه ای از آن توجه داشته باشید تا پیس از خرید مشکلات احتمالی آن و مطابقت با گوشتان را بررسی کرده باشید.

کلینیک نیک آوا لابراتور تست و مشاوره تخصصی با متخصصین شنوایی سنجی را برای تست انواع  سمعک برای شما مهیا کرده است.

گارانتی سمعک ها شامل دو نمونه زیر است :

1. گارانتی تعویض سمعک با سمعک نو

این نمونه گارانتی روی کارت گارانتی تحویل شما داده میشود تضمین میکند که در صورت هرگونه مشکل برای این قطعه سمعک را به همراه کارت تحویل داده و سمعک نو تحویل خواهید گرفت.

2. گارانتی تعمیر رایگان سمعک

گارانتی هر محصول با توجه به برند بین یک سال تا سه سال در نظر گرفته شده است که با دریافت کارت آن برند و ممهور به مهر کلینیک و نماینده فروش آن محصول نیز می باشد.

گارانتی سمعک :

1.   همراه داشتن  کارت گارانتی برای پیگیری تاریخ خرید و اطلاعات تخصصی برندسمعک  خریداری شده.

2.   مطابقت سریال کارت گارانتی با سمعک معیوبی که ارائه میشود.

3.   برخی از برند ها کالاهای خود را با گارانتی بدون قید و شرط ارائه می دهند اما برخی از کمپانی ها برای تعویض یا تعمیر محصول اشکالات فنی مانند شکستگی نفوذ آب یا دستکاری توسط خود فرد را نمیپذیرند پس شرایط گارانتی هر برند نیز توحه داشته باشید.

کارت گارانتی سمعک باید شامل :

1.   تاریخ خرید      2. شماره سریال سمعک     3. دوره گارانتی   4. مدل و نوع سمعک مطابق محصول خریداری شده.

کمپانی

سمعک نیک آوا اصالت تمامی کالاهایش را تضمین و تمامی آن ها را با گارانتی اصلی کمپانیودارای بارکد خود کمپانی عرضه می کند.

 


مطالب مرتبط با گارانتی سمعک

قیمت سمعک | لیست قیمت سمعک | قیمت انواع سمعک

فروش ویژه سمعک، مناسب ترین قیمت سمعک با بهترین تجویز و تنظیم در کلینیک سمعک نیک آوا، قیمت بهترین سمعک، قیمت انواع سمعک داخل گوشی، قیمت انواع سمعک پشت گوشی، ارزانترین سمعک، قیمت سمعک ارزان