بهترین قیمت سمعک


تضمین بهترین قیمت سمعک | سمعک ارزان قیمت و باکیفیت
 
در ابتدا بهتر است توجه داشت که سمعک در تمام دنیا وسیله ی پزشکیِ گران قیمتی می باشد. موارد تاثیرگذار بر قیمت انواع سمعک، فن آوری و مدل آن، گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. بنابراین به تهیه سمعک به عنوان بهبود کیفیت زندگی و سرمایه گذاری در زمینه سلامت بنگرید.
در ادامه اصلی ترین دلایل تاثیر گذار برای قیمت گذاری سمعک آورده شده است.
 

چگونگی قیمت گذاری سمعک و عوامل تاثیرگذار بر قیمت سمعک

 

 

 

نحوه و شیوه قیمت گذاری سمعک با توجه به نوع برند و تجهیزات بکار رفته در داخل آن، کشور سازنده و... تغییر می کند. بهبود پیدا کردن شنوائی سبب بهبود پیدا کردن کیفیت زندگی خواهد شد با توجه به این قضیه باید گفت که تهیه سمعک به مثابه سرمایه گذاری بیشتر در زمینه سلامت است.

 

 

        1.    عوامل گوناگونی در تعیین میزان قیمت سمعک تاثیر داردکه در ابتدایی ترین موارد همانطور که انتظار میرود نوع فناوری و تکنولوژی آن است سمعک های قدیمی آنالوگ جز رده سمعک های ارزان قیمت به حساب می آید و سمعک های دیجیتال، هوشمند و بی سیم با توجه بکارگیری فن آوری پیشرفته و متنوع قیمت های بالاتری دارد و جز سمعک های با کیفیت محسوب میشوند.

        2.   البته باید گفت قیمت سمعک نباید معیار انتخاب باشد و عواملی مثل نوع و درجه شنوائی، سن فرد کم شنوا و... از جمله بخش هایی است که در انتخاب سمعک تاثیرگذار است.

       3.   فرد کم شنوا در هنگام خرید سمعک باید در نظر داشته باشد که سمعکی را خریداری نماید که با بهترین حالت بتواند نیاز شنوایی او را رفع نماید. درست است که قیمت سمعک یک عامل مهم و تاثیرگذار به حساب می آید اما باید در نظر گرفت که تکنولوژی و امکانات پیشرفته یک سمعک قطعا قیمت آن را بالا خواهد برد.

       4.   آنچه قیمت سمعک را می تواند تعیین نماید تنها کاهش شنوائی نبوده و مشکلات و عوارض جانبی کاهش شنوایی مانند پایین آمدن قدرت درک و تشخیص صوت، پایین آمدن آستانه تحمل صوت های مزاحم و بلند، وزوز گوش و... در این بخش موثر هستند.

 

        5.   هر چه مدارات یک سمعک پیشرفته و کامل تر باشند بیشتر می توانند نیاز بیماران را برطرف نمایند و استفاده از تکنولوژی روز مانند بلوتوث و نانوپردازنده ها و بردهای پردازشی و... در داخل سمعک های جدید سبب می گردد تا قیمت این محصولات افزایش پیدا کند.

      6.  اما بخش مهم این است که سلامتی و برگرداندن ایجاد شنوائی سبب بالا رفتن کیفیت زندگی روزمره شده و باید به این بخش به مثابه یک بخش ضروری نگاه کرد.

 

    

در ادامه قیمت سمعک ها برحسب تکنولوژی بکار رفته برای شما آورده شده است.

برای مشاهده جدول قیمت انواع سمعک ها با توجه به برند و کیفیت جدول قیمت برترین برندهای سمعک را مطالعه کنید.

 

قیمت انواع سمعک

حداقل قیمت مسوب برای حداقل یک گوش با توجه به فناوری بکار رفته

 
نوع فناوری سمعک قیمت نزولی (تومان)
سمعک فراهوشمند وایرلس  ۱,۹۰۰,۰۰۰ 
سمعک هوشمند   ۱,۲۰۰,۰۰۰ 
سمعک دیجیتال ۷۰۰,۰۰۰ 
سمعک آنالوگ ۴۵۰,۰۰۰

 

سمعک های  تجویز شده در کلینیک سمعک نیک آوا با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش می باشد. بنابراین می توانید بالاترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش را با مناسب ترین قیمت ها دریافت کنید.

 

کلینیک نیک آوا از معدود لابراتوارهای ساخت سمعک نارمرئی در ایران و نماینده برترین مارک های سمعک با گارانتی بی قیدو شرط


مطالب مرتبط با بهترین قیمت سمعک

قیمت سمعک | لیست قیمت سمعک | قیمت انواع سمعک

فروش ویژه سمعک، مناسب ترین قیمت سمعک با بهترین تجویز و تنظیم در کلینیک سمعک نیک آوا، قیمت بهترین سمعک، قیمت انواع سمعک داخل گوشی، قیمت انواع سمعک پشت گوشی، ارزانترین سمعک، قیمت سمعک ارزان

تضمین بهترین قیمت سمعک | حداقل قیمت سمعک

تضمین بهترین قیمت سمعک -حداقل قیمت سمعک برای یک گوش در مدل ها و تکنولوژی های متفاوت برابراست.قیمت سمعک آنالوگ ، سمعک دیجیتال هوشمنو و فرا هوشمند

تعمیر سمعک و خدمات قابل ارائه در کلینیک سمعک نیک آوا

خدمات قابل ارائه در کلینیک سمعک نیک آوا: ارزیابی جامع شنوایی برای تمام سنین، تشخیص و درمان کم شنوایی، وزوز گوش و مشکلات پردازش شنوایی، تجویز و تنظیم سمعک های دیجیتالی و هوشمند، مجهز به پوشاننده ی وزوز ...